Politika kolačića

Ovaj veb sajt koristi kolačiće kako bi pružio bolje iskustvo, dodatke za društvene mreže i za analizu saobraćaja. Saglasni ste sa korišćenjem kolačića ukoliko nastavite da koristite ovaj veb sajt. Pročitaj više o politici kolačića ovde
Potvrdi

Huawei Watch GT, brojac pulsa ne radi

perasdperasd
unete izmene juni 17 Watch GT

Poštovani, kao što se iz naslova može videti, brojac pulsa (heart rate) ne radi. Sve sam pokušao , nekoliko puta sam ga resetovao i sat i aplikaciju na telefonu, nije pomoglo, verzija je 1.0.8.34. Sat koristim sa Samsung S7 a pre toga je radio na Iphone X. Sve drugo radi sasvim normalno, sa donje strane sata one dve senzora non-stop trepere. bez obzira da li je sat na ruci ili ne. Znači čim se upali počne da treperi i ne meri otkucaje. Može li se to nekako rešiti ili je kvar ozbiljan. Samo da napomenem da je sat totalno čist i korišćen je oko 2 meseca.

Tagovano:
0

Komentari

• dr_iggydr_iggy

Zdravo @persad Kod mene senzori trepere samo kada je sat na ruci. Znači, nema veze s telefonom, izgleda da je do sata. Kad kažeš da si ga resetovao, ne misliš na restart, nego na vraćanje na fabrička podešavanja? Ako je tako, onda ti jedino preostaje da ga odneseš u ovlašćeni servis.

0
  • Huawei ForumHuawei Forum

@perasd Pozdrav i dobro došao na Huawei Forum! :smile:

Obavezno sat odnesi u neki od ovlašćenih Huawei servisa da pogledaju šta je u pitanju. Spisak ovlašćenih servisa imaš na sledećoj adresi: https://huaweiforum.rs/service

Ukoliko imaš još neko pitanje i nedoumicu tu smo!

0
  • perasdperasd

Hvala na brzim odgovorima, nosim ga u servis.

Pozdrav

0