Politika kolačića

Ovaj veb sajt koristi kolačiće kako bi pružio bolje iskustvo, dodatke za društvene mreže i za analizu saobraćaja. Saglasni ste sa korišćenjem kolačića ukoliko nastavite da koristite ovaj veb sajt. Pročitaj više o politici kolačića ovde
Potvrdi

Wi-Fi

Komentari

• SlowHandSlowHand
    Odnosno, mogu da iskljucim, ali mi stalno iskace tak prozorcic. Da li znate kako mogu da ga trajno iskljucim. Hvala.
    0
  • Huawei ForumHuawei Forum
    unete izmene avgust 2018.

@SlowHand To što ti se dešava je zbog nekompatibilnosti između Google Play servisa (određene verzije) i telefona...

Za sada ćeš to rešiti na sledeći način:

1) Kada ti sledeći put iskoči takva notifikacija idi na CANCEL ("Otkaži")
    2) Zatim idi u podešavanja telefona i isključi WLAN skeniranje. Putanja je: Settings > Security & privacy > Location services > > Scan settings, turn off WLAN scanning - pogledaj galeriju slika ispod:

3) Zatim treba da odeš opet u podešavanja i obrišeš update-ove Google Play servisa. To ćeš uraditi tako što ćeš pratiti putanju iz galerije ispod:

Huawei aktivno radi sa Google-om na razvijanju tima koji će obezbediti finalno rešenje, tako da ti prati sa vremena na vreme šta se dešava o ovom problemu, a svakako nadam se da će ti ovo rešenje privremeno pomoći.

Ako imaš još neka pitanja i nedoumice - tu smo!

Ugodan dan želi ti
    Marko i tim Huawei foruma! :smile:

0
  • SlowHandSlowHand
    Hvala na odgovoru. Kao privremeno resenje sam iskoristio to sto sam ugasio Wi-Fi+. Procitao sam na nekom drugom forumu. Pokusacu ovako. Puno pozdrava.
    1
  • Huawei ForumHuawei Forum

@SlowHand Nema na čemu! Uživaj! :smile:

Srdačan pozdrav!

0
Prijavite se ili registrujte da biste komentarisali.