Politika kolačića

Ovaj veb sajt koristi kolačiće kako bi pružio bolje iskustvo, dodatke za društvene mreže i za analizu saobraćaja. Saglasni ste sa korišćenjem kolačića ukoliko nastavite da koristite ovaj veb sajt. Pročitaj više o politici kolačića ovde
Potvrdi

Problem sa mikrofonom na P Smart 2019

Pozdrav,
Napravio sam nalog ovdje iz razloga sto mi se nakon poslednjeg update-a desava problem da me druga strana ne cuje kada "normalno" razgovaram(mikrofon ne radi). Kada razgovaram na loudspeakeru ili preko slusalica problem NE postoji. Saljem bez problema audio zapise preko svih aplikacija. Interesuje me da li je softverski problem u pitanju i ako neko zna kako da ga rijesim. Inace tel je kupljen 27.03. 2019. - star je nepuna 3 mjeseca.

0

Komentari

• dr_iggydr_iggy

Zdravo @Bushido , došao si na pravo mesto. Ako normalno praviš audio zapise s mikrofonom na telefonu, onda verovatno nije u pitanju hardverski problem s mikrofonom. Pošto se problem javio nakon update-a, da li bi mogao da napraviš backup podešavanja i fajlova s interne memorije na eksternu karticu pomoću Huawei Backup aplikacije, ili na PC-u pomoću HiSuite-a, pa da resetuješ telefon na fabrička podešavanja?

0
  • Huawei ForumHuawei Forum

@Bushido Pozdrav i dobro došao na Huawei Forum! :smile:

@dr_iggy Hvala na pomoći :smile: @Bushido ako i posle reseta na fabrička podešavanja problem ostane obrati se nekom od najbližih ovlašćenih servisa. Lako ćeš ih naći na sledećem linku: https://huaweiforum.rs/service

Ukoliko želiš da se informišeš kako da backup-uješ svoj telefon možeš sve informacije naći na sledećem linku: https://huaweiforum.rs/discussion/32/kako-lako-sacuvati-podatke-sa-huawei-telefona-na-cloud#latest

Nadamo se da ćeš ubrzo rešiti problem!

Ugodan dan i sve najbolje želi ti
    Marko i tim Huawei Foruma

1
  • BushidoBushido

Upravo radim na back up-u podataka preko HiSuit i onda cu odraditi reset factory setings. Nadam se da ce uroditi plodom. Obzirom da je tel pod garancijom da li savjetujete da ga odnesem u servis? Svakako hvala na azurnosti. Sportski pozdrav.

0
  • Huawei ForumHuawei Forum

@Bushido Ako se problem pojavi i nakon fabričkog reseta obavezno ga odnesite u servis!

Ništa, tu smo za vas :smile:

1
  • kutijagrehakutijagreha

Servis nece tu da mu pomogne,njegov problem nije hardverske prirode. Probaj da resis problem softverski kao sto ti je @dr_iggy rekao

1