Politika kolačića

Ovaj veb sajt koristi kolačiće kako bi pružio bolje iskustvo, dodatke za društvene mreže i za analizu saobraćaja. Saglasni ste sa korišćenjem kolačića ukoliko nastavite da koristite ovaj veb sajt. Pročitaj više o politici kolačića ovde
Potvrdi

Ideje / Predlozi /...

valdyvaldy
unete izmene juni 20 Ostalo

Ne znam da li postoji ovakva tema,vezana za naše ideje / predloge / želje / poboljšanja vezane sa EMUI?

Ako postoji,brišite,a ako ne postoji,pišite :)

Verujem da ovim putem možemo da poboljšamo ovaj OS koji koristimo svakodnevno,u slučaju da nas neko sluša.

2

Komentari

• dr_iggydr_iggy

@Goblini Misliš, fluidnije? 😁 Sada je prilika da damo sugestije, Huawei nas, čini mi se, gleda s mnogo više pažnje posle ovoga s Trump-om.

0
  • stexi95stexi95

Beer App 😁😁😁 @Goblini

1
  • crushercrusher

@valdy druže ja sam jos pre neki dan postavio pitanje na slack.

Huawei Mate 20 Pro

1
  • Huawei ForumHuawei Forum

@valdy Hvala na otvaranju nove teme! Verujem da će biti interesantna korisnicima :smile:

@crusher Takođe hvala na predlogu, nisam otvarao jer već postoji slična tema otvorena još u decembru prošle godine: https://huaweiforum.rs/discussion/265/softver-ideje-predlozi-i-pohvale/p1

Sada kada je Valdy već otvorio ostaviću je, jer je generalno za sve telefone, a ona je bila u okviru Mate 20 Pro podforuma, mada generalno EMUI je za sada na svim modelima... :wink:

0
  • valdyvaldy

Nema na čemu.Vidim da ovde ima ljudi sa dobrim idejama,zašto ih ne bismo iskoristili?

Imam i ja poneku,pa ću s vremena na vreme ovde pisati.

Da li zaista imamo mi neki uticaj kod vas i vi kod njih?

0

@valdy Naravno sve ima uticaja sa svim ;) Huawei se trudi da sluša svoje korisnike, pa što da ne!

0
  • kutijagrehakutijagreha

@valdy, mene su do sada "x" puta poslusali. Mene su za sada kupili, samo jos da vidim stereo zvucnik i bolji video snimak i eto mene opet sa M30 pro 😎

1
  • dr_iggydr_iggy

Evo, imam ja jedan predlog :)

Kompanija "Telenor sutra" u 11 sati u Naučno-tehnološkom parku na Zvezdari pušta u rad prvo 5G okruženje, odnosno prvu 5G baznu stanicu u Srbiji.

Mislim da ovde ima dosta zainteresovanih za testiranje telefona na 5G mreži, jedino što nam nedostae su 5G modeli. Pa, ako bi Huawei-u nešto značilo.... :D

0
  • valdyvaldy

da,to je i meni zapalo za oko,kao jedina HW mana ovog p30pro.Jel moguće da nema 5g?

0
  • dr_iggydr_iggy

Moguće je, naravno. Tada kada je izašao, nije postojao ni jedan 5G model telefona, kao ni 5G infrastruktura. Mreže su tek počele da se puštaju u rad, a prvi najavljeni Huawei 5G modeli su Mate X i Mate 20 X 5G. Poređena radi, Apple ja najavio prvi 5G model za 2020.

1
  • stexi95stexi95
    unete izmene juni 21

U kameri da se doda opcija kao na Samsungu, da moze da se postavi dugme za slikanje bilo gde na ekranu.. Telefoni su sve veci pa je malo nezgodno iz nekog polozaja da se dohvati dugme kamere ili dugme za smanjivanje zvuka pa da se tako slika, a ovo moze biti vrlo korisno.. I naravno da se panel za obavestenja spusta swipe-om na dole bilo gde na ekranu..

1
    unete izmene juni 21

@stexi95 Pa možeš da podesiš bilo gde na ekranu da tapneš za slikanje (a i na volume dugme, možeš da podesiš):

0
  • kutijagrehakutijagreha
    unete izmene juni 21

Ta opcija se zove plutajuca kamera. Jako korisna opcija. Sa mejtom sam znao mnogo puta da gubim fokus na slici, pogotovo kada sam slikao blize predmete. Tapnem na fokus, dok spustim prst na okidac, tj dok izvrsim akrobatiku da prst stigne do okidaca, telefon se malo mrdne i izgubi fokus. Bas su muke bile.

Panorama slike doterajte. Na Samsungu je to odradjeno kako treba. Panorama puna detalja, kvalitet odlican.

Uvedite automatski hdr. Bas znaci za ovako lepo vreme. Svaki put kada sam pokretao kameru morao sam kroz opcije da prebacim hdr i da slikam. Ima dosta korisnika koja se bas i ne razume kada trebaju da rucno ukljuce tu opciju. Ovako automatika sve resava. Veliki minus.

Drugi vec flegship po redu bez autofokusa na prednjoj kameri. Resavajte te to sto pre. Ne terajte ljude da sami vezbaju i da se navikavaju na vase kamere, vec obezbedite da se kamera sama prilagodi potrebama korisnika.

Proradite sa vasim softverasima po pitanju slow motion snimka. Ono ne da nije u rangu konkurencije, nego je ispod svakog proseka.

Sto pre resavajte kvalitet nocnih video snimaka. Toliko se nocu trese, dok se hoda i snima.

Sto pre resavajte kvalitet audio zapisa pri video snimanju. Dosta slab zvuk, pun disterzije, i svremena na vreme sa nekim cudnim neartikulisanim zvucima, koji doduse najvise traju sekund, ali ume itekako da para usi.

Uhd 60 frejma pod obavezno.

Vi sto imate uhd na zadnjoj kameri, konkurencija vec ima na prednjoj kameri, u isto toliko frejma.

Kada sve to popravite, Pixele necu da racunam, oni su prica za sebe, tek tada mozete da kazete da imate top tele foto kameru.

0
  • stexi95stexi95

@Huawei Forum znam za to, ali je onda fokus i to u kombinaciji problem... slazem se sa @kutijagreha ... I usput samo da pitam @Huawei Forum na P30 lite u kamera aplikaciji nema "aperture" opcije, dal je to moguce?

0
  • stexi95stexi95

Nasao aperture opciju @Huawei Forum ☺️☺️

0
  • valdyvaldy

Nisam uspeo da stavim ponavljanje u podsetniku.Jel to uopšte može ili ne?Ako ne može,bilo bi lepo da dodate.

Takođe,nisam uspeo da se brzo krećem kroz mesece,tipa,izaberem novembar i neki dan za neki podsetnik,nego sam morao da skrolujem kao manijak da bih do toga došao.

0
  • kutijagrehakutijagreha
    unete izmene juni 28

Sada nesto razmisljam, posle kojeg piva, jer tada imam bas inspiraciju, i mogu vam reci, da Vi sada mozete takvu reklamu da napravite sa Vasim brendom da niste ni svesni.

Posto vidim da imate jako kreativne ljude, koji jako dobro osmisljavaju reklame, mogli bi takvu reklamu da napravite da unesete pravi boom.

Tipa da se neka reklama odradi na fazon, probajte nas proizvod pa da vidite zasto je toliko Ameriku i Apple to pogodilo, da smo im mi u svakim vestima, naslovnim stranama, glavna vest, vest koja je broj 1 u svim vestima.

Kako bi ja to jos detaljno slozio, uz neku jos dodatu sliku onog klovna od Trampa, sva sreca, pa tih slika ne manjka, to bi pucalo. Prodaja bi Vam skocila enormno.

Evo vam par slogana, ne bi bilo lose da to razmotrite, mislim da bi pokidali sa reklamom i prodajom

"Za dobrom robom, sama se prasina dize"

"Gde ima dima ima i vatre"

"Cim smo najjacoj sili trn u oku, to pokazuje koliko smo veliki"

I mnogo, mnogo drugih....

Ps. Nemate pojma koliko bi ljudi, zarad Americkog besa, bas probala Vas brend, koji im ne izlazi iz usta. Iole normalan, trezven i covek koji razmislja kako treba, skontao bi da cim Ameri toliko "prze" na Vas, cim im ne izlazite iz glave 24 sata, shvatio bih da je to nesto sto je trenutno bolje od njihovog proizvoda.

1