Politika kolačića

Ovaj veb sajt koristi kolačiće kako bi pružio bolje iskustvo, dodatke za društvene mreže i za analizu saobraćaja. Saglasni ste sa korišćenjem kolačića ukoliko nastavite da koristite ovaj veb sajt. Pročitaj više o politici kolačića ovde
Potvrdi

Video snimanje

BosanceroBosancero
Ostalo

Dakle ideja je slijedeća:
S nekoliko mobitela povezanih s montazom ili slicno snimati razne dogadjaje (utakmice, koncerte itd)
Obzirom da nisam neki stručnjak molim nekog tko bi objasnio kako to napraviti.

0

Komentari

• dr_iggydr_iggy

Ti misliš na live snimak, ili na snimak koji bi se montirao nakon događaja?

0
  • BosanceroBosancero

U sustini na live snimak koji bi isao preko montaže na stream.

0
  • dr_iggydr_iggy

Komplikovanija varijanta, tj. deo streaming-a od različitih telefona do montaže, ali, verovatno nije nemoguće.

0
  • dr_iggydr_iggy
    unete izmene juni 21

@Bosancero Pade mi napamet, možda bi do odgovora najlakše došao tako što ćeš pitati nekog YouTuber-a koji radi live-ove. Npr. Cile, koji je inače Huawei promoter i ljubitelj hi-techa. Možda bi čak mogao da mu predložiš realizaciju nekog live-a po tvojoj zamisli.

0
  • BosanceroBosancero

Nije loša zamisao. No mislio sam da ima kiga na forumu tko bi mogao odgovoriti. Naime s ovim bi za male novce mogli dobiti recimo gradsku tv koja bi imala live prenose a nekoliko p 30 ili sličnih mogu sasvim dobro obavljati posao. Pitanje je samo uvezivanje svega toga. Hardversko i softversko.

0
  • dr_iggydr_iggy

Tu će 5G doneti nove mogućnosti, samo da Huawei nastavi sa unapređenjem video snimanja, to je do sada bila slabija tačka na Huawei telefonima. Čini mi se da na P30 Pro aktivno rade na softverskim poboljšanjima u tom smeru.

1