Politika kolačića

Ovaj veb sajt koristi kolačiće kako bi pružio bolje iskustvo, dodatke za društvene mreže i za analizu saobraćaja. Saglasni ste sa korišćenjem kolačića ukoliko nastavite da koristite ovaj veb sajt. Pročitaj više o politici kolačića ovde
Potvrdi

Problem sa BT i WiFi

Luka1989Luka1989
unete izmene juni 28 Huawei P30

Pozdrav, imam problem sa p30, wifi i bluetooth ne radi dok ne restartujem uredjaj... Da li postoji neka sansa da dobijem drugi uredjaj ili moram da ga dam u servis?

0

Komentari

• Luka1989Luka1989

Mislim na p30 lite...

0
  • dr_iggydr_iggy

Zdravo @Luka1989 Kada i gde si kupio telefon? Od kada se problem dešava? Da li si ažurirao telefon do sada?

0
  • Luka1989Luka1989

Uzeo sam ga preko Telenora. Problem je poceo da se desava pre 3 dana, juce sam odradio update koji je izasao.

0
  • dr_iggydr_iggy

Znači, desilo se pre update-a, a nije se popravilo nakon update-a?

0
  • Luka1989Luka1989

Da desilo se pre update-a.

0
  • Luka1989Luka1989

I nije se popravilo nakon update-a :/

0
  • dr_iggydr_iggy

Nepopularan savet, ali, mislim da bi trebalo da uradiš backup svega, pa da resetuješ telefon na fabrička podešavanja. Ako to ne pomogne, odnesi telefon na reklamaciju u Telenor ili ovlašćeni servis.

0
  • Luka1989Luka1989

Pokusacu...

0
  • dr_iggydr_iggy
    unete izmene juni 22
  • Luka1989Luka1989

Hvala u svakom slucaju :)

0
  • Luka1989Luka1989

Pozdrav, samo da javim da sam pokusao restart na fabricka podesavanja i da nisam nista uspeo.. Telefon zamrzava, blokira, e mogu ni da pokusam da ga podesim... ostaje da vidim sa Telenorom.. Kakve su mogucnosti kod njih da dobijem drugi uredjaj jer nisam koristio telefon ni 5 dana...

0
  • dr_iggydr_iggy
    unete izmene juni 23

Kada ga budeš nosio na reklamaciju, obavezno uz opis kvara naglasi da tražiš isključivo zamenu uređaja, da tako unesu u zapisnik. Ukoliko utvrde nesaobraznost uređaja, trebalo bi da izvrše zamenu za nov uređaj, koliko ja znam.

0
  • Luka1989Luka1989

Ok, hvala na infu, javljam sta sam uradio, pa cemo da vidimo... ovo je vec treci uredjaj iz telenora da reklamiram -_- a taman sam se ponadao da necu imati problema..

0
  • dr_iggydr_iggy

Pošto imaš iskustva s reklamacijama, pretpostavljam da znaš da možeš da tražiš zamenski uređaj za vreme dok ti je telefon na servisu, ukoliko ti je potreban. Srećno 👍🏻

0