Politika kolačića

Ovaj veb sajt koristi kolačiće kako bi pružio bolje iskustvo, dodatke za društvene mreže i za analizu saobraćaja. Saglasni ste sa korišćenjem kolačića ukoliko nastavite da koristite ovaj veb sajt. Pročitaj više o politici kolačića ovde
Potvrdi

Problem sa Huawei P20 Lite

Zdravo, imam jedan veoma dosadan problem. Naime, kupio sam Huawei P20 Lite 25. novembra 2019. godine u Gigatronu. Jednom prilikom mi je telefon stigao do 20-25% baterije i Instagram skrolovanje je bilo ocajno islo je presporo i bagovalo takodje i za Messenger Chat Heads. Od tada i na 100% baterije je sporo u nekim aplikacijama(mozda nije od tad mozda i je to bilo i pre ali ja sam tada to primetio). Naprimer, kada mi stigne poruka i ja povucem onaj menu odozgo(gde je wi-fi, bluetooth, prenos podataka...)i kliknem na odgovori ii pocnem da pisem poruku presporo je, kada pritisnem slovo na tastaturi tek posle 1 sekunde ga vidim na ekranu i to me izludjuje. Mislio sam da ce se to popraviti na EMUI 9 ali juce mi je stigao update na EMUI 9.1 i instalirao sam ga. Sistem je prelep ali sada kao da je situacija gora nego sto je bila, ili se to samo meni cini. Takodje juce sam uradio ,,wipe cache particion'' i idalje nista. Sta jos mogu da probam da otklonim ovaj dosadan problem

0

Komentari

• Huawei ForumHuawei Forum

@Ivanovic18 Pozdrav i dobro došao na Huawei Forum! :smile:

Da li si probao sa resetovanjem telefona na fabrička podešavanja (tzv. factory reset)?

0
  • Ivanovic18Ivanovic18

Jesam

0
  • Ivanovic18Ivanovic18

Pokusacu sada opet samo da pitam da li je isto kada idem Podesavanja>Sistem>Resetuj>Restartovanje telefona
    i kada ugasim telefon pa drzim dugme za paljenje i pojacavanje zvuka pa kada mi izadje onaj meni i kliknem na Factory Reset
    Da li je to isto?

0

@Ivanovic18 Tako je.

Ukoliko i posle fabričkog reseta problem postoji, bojim se da je možda u pitanju neki hardverski problem.

Najbolje da tel. odneseš u neki od ovlašćenih Huawei servisa.

Ugodan dan i sve najbolje želi ti
    Marko i tim Huawei Foruma! :smile:

0
  • Ivanovic18Ivanovic18

Vratio sam ga na fabrička i opet nista da li mogu da odnesem telefon u Gigatron pošto tamo imam garanciju

0

Možeš ili u ovlašćeni servis.

Spisak servisa imaš ovde: https://www.huaweiforum.rs/service

0
  • DandilendDandilend

Da li ce sa izadju bezbedonosne zakrpe za jun za p20 lite?

1