Koristimo cookies zbog unapređenja korisničkog iskustva i funkcionalnosti sajta. Nastavkom pregleda naše web stranice slažete se sa upotrebom kolačića. Saznajte više.

Politika kolačića

Ovaj veb sajt koristi kolačiće kako bi pružio bolje iskustvo, dodatke za društvene mreže i za analizu saobraćaja. Saglasni ste sa korišćenjem kolačića ukoliko nastavite da koristite ovaj veb sajt. Pročitaj više o politici kolačića ovde
Potvrdi

Huawei Mobile Cloud servis za čuvanje ličnih podataka

Huawei ForumHuawei Forum
Novosti

Kompanija HUAWEI je svojim korisnicima širom sveta prikazala i Huawei Mobile Cloud: Cloud servis za čuvanje ličnih podataka. U cilju izgradnje potpuno povezanog sveta, Huawei Mobile Cloud je u stanju da bezbedno čuva lične podatke, u isto vreme omogućavajući korisnicima pristup ovim podacima pomoću svih Huawei uređaja, kao što su pametni telefoni, Huawei Pad i Huawei laptopovi.

Huawei Mobile Cloud je dizajniran da štiti podatke korisnika. Automatski će sačuvati sve podatke sa Huawei uređaja, samo jednim priskom na dugme. Lični podaci i informacije se lako mogu povratiti, u slučaju da korisnici oštete ili izgube svoj uređaj.

Cloud album poseduje integrisanu opciju za upraljvljanje koja vam omogućava da postavite, pregledate i izmenite svoje slike na svim Huawei uređajima. Cloud servis može da identifikuje fotografije i video snimke nastale u istom periodu u organizuje ih u jednu kolekciju, čineći da prolazni trenuci postanu dugotrajne i nezaboravne uspomene. Prilikom preuzimanja slika iz albuma Huawei pametnog telefona, Cloud album može da optimizuje memoriju tog uređaja i obriše nepotrebne podatke.

Stavljajući bezbednost podatak u prvi plan, Huawei koristi potpunu enkripciju od jednog uređaja do drugog ne bi li zaštitio podatke u Huawei Claud prostoru, kojima se može pristupiti samo pomoću korisničke Huawei identifikacije.

Huawei Mobile Cloud je dostupan u mnogim zemljama Evrope, Azije, Latinske Amerike, Srednjeg Istoka, Afrike i Kine, za više od 200 miliona Huawei korisnika.

Huawei Mobile Services se fokusira na donošenje inovativnih, pametnih i pouzdanih iskustava u vaš mobilni život. Uz vrhunske Huawei telefone, Huawei Mobile Services vam pruža zaokružena rešenja kao što su Huawei Themes, Huawei Cloud, Magazine Unlock i mnoge druge proizvode koji će se pojaviti tokom ove godine.

Ugodan dan želi ti
Marko i tim Huawei Foruma

Tagovano:
0

Komentari

• BojanGBojanG
    Kad se moze ocekivati da Cloud servis bude dostupan i u Srbiji.
    1
  • Huawei ForumHuawei Forum

@BojanG je rekao:
    Kad se moze ocekivati da Cloud servis bude dostupan i u Srbiji.

BojanG pre svega dobro došao na Huawei Forum! :smile:

Cloud servis je već uveliko dostupan u Srbiji, mi smo ga opisivali ovde na forumu u ovom postu: https://huaweiforum.rs/discussion/32/kako-lako-sacuvati-podatke-sa-huawei-telefona-na-cloud#latest

Ukoliko te još nešto zanima - tu smo za tebe! :smile:

Ugodan dan želi ti
    Marko i tim Huawei foruma

Ugodan dan želi ti

0
  • BojanGBojanG
    Hmm,

Hvala na informaciji Marko, ali kad u podesavanjima zelim da omogucim Cloud, dobijam poruku da servis nije dostupan
    0
    unete izmene juli 2018.

@BojanG je rekao:
    Hmm,

Hvala na informaciji Marko, ali kad u podesavanjima zelim da omogucim Cloud, dobijam poruku da servis nije dostupan

Koji model telefona koristiš i sa kojom verzijom Androida? Da li si ažurirao aplikaciju za Cloud? Da li možeš da okačiš neku sliku kako bih dobio detaljniji uvid o čemu se radi?

Ugodan dan želi ti

0
  • BojanGBojanG

POzdrav,

Kazu da slika govori vise od 100 reci :)
    https://imgur.com/ASAg6Nk
    https://imgur.com/vyUkKZF
    https://imgur.com/SyD7Bw5

0

@BojanG je rekao:
    POzdrav,

Kazu da slika govori vise od 100 reci :)
    https://imgur.com/ASAg6Nk
    https://imgur.com/vyUkKZF
    https://imgur.com/SyD7Bw5

Tako je :) Za početak - da li si registrovao svoj HuaweiID nalog?

Ugodan dan želi ti

0
  • BojanGBojanG

Naravno ;)

0

E ovako - sigurno si napravio propust u odabiru zemlje, prilikom registracije HuaweiID-a. :neutral:

Prati naredne korake kako bi video za koju zemlju ti je vezan HuaweiID. Ako nije Srbija, moraš kreirati nov nalog u kome će ti zemlja biti Srbija.

Korak 1:

Uđi u Settings sekciju telefona i nađi svoj HuaweiID kontrolni centar.

Korak 2:

Skroluj ekran skroz na dole, kako bih našao opciju podešavanja naloga. ("Settings")

Korak 3:

Kada uđeš u podešavanja odaberi stavku "Terms & Conditions". U gornjem delu ekrana treba da ti bude zemlja Srbija. :smile:

Ako nije Srbija, kao što rekoh - brisanje naloga pa iz početka :wink:

Javljaj da li si uspeo!

Ugodan dan želi ti

0
  • bolepgbolepg
    Da li imate informaciju kada će cloud biti dostupan u Crnoj Gori. Hvala
    0
    unete izmene avgust 2018.

@bolepg Pozdrav i dobro došao na Huawei Forum!

Na žalost, nemamo nikakvih informacija za Crnu Goru.

Ukoliko imaš još neka pitanja i nedoumice - tu smo! :smile:

Ugodan dan želi ti
    Marko i tim Huawei foruma

Ugodan dan želi ti

1
  • KristinaKristina
  • milosv1784milosv1784

Da li si probala da obrišeš nalog i promeniš region? Ja sam imao sličan problem i to je upalilo...

0

@Kristina Telefon koji poseduješ je pravljen za tržište Ujedinjenih Arapskih Emirata :smile: Zato ti ne radi cloud. Jedino da probaš da obrišeš nalog i napraviš novi sa regionom za UAE. Međutim trebalo bi i SIM kartica da ti bude njihova... :wink:

Ugodan dan želi ti

1
  • AlexAlex

Mislim da SIM ne mora da bude njihov ali mislim da ste u pravu da mozda nece raditi jer je za drugi region. Mada je cloud za sada samo 5GB. Meni je super za kontakte ali cekam I nadam se prosirenju na 50 GB jednog dana :smiley:

1
  • KristinaKristina
    Hvala svima na info!
    Sad jos samo da resim rebus kako posedujem telefon za UAE 😂
    1
  • AlexAlex

@Kristina je rekao:
    Hvala svima na info!
    Sad jos samo da resim rebus kako posedujem telefon za UAE 😂

pa to je bar jednostavno, kupila si ga u Balkanskoj ili u nekoj prodavnici koja prodaje nelegalne telephone :) Cloud manje vise ali ti ni nemas garanciju za Srbiju a to moze biti problem ...

1
  • KelermanKelerman
    @Huawei Forum Imam problem sa backup-om na cloudu. Iako imam mnogo slobodnog prostora pojavljuje mi se ovo. Inace ne radim backup slika vec samo kontakata, poziva, beleski.
    0
    @Kelerman Da li si prilikom kreiranja HuaweiID-ja odabrao Srbiju?

Ugodan dan želi ti

0
  • KelermanKelerman
  • UrosUros
    Kako se brisu stavke sa Cloud-a?
    0
    unete izmene novembar 2018.

@Uros Upravo da ne bi više puta pričali o istoj stvari i duplirali teme/postove/dijaloge postoji opcija SEARCH ovde na Forumu. :smile: Pa u slučaju da ne nađeš to što te zanima onda postavljaj pitanje ok? :neutral:

Ovo ti kažem zato što već postoji tema o tome: https://huaweiforum.rs/discussion/224/cloud#latest

Hvala unapred na razumevanju

Ugodan dan želi ti

0
  • stexi96stexi96

@Huawei Forum @Huawei Admin kako da dobijem neki GB gratis? ;)

0
  • AlexAlex

@stexi96 je rekao:
    @Huawei Forum @Huawei Admin kako da dobijem neki GB gratis? ;)

pa imas 5 GB gratis kao I svi :smile:

1
  • stexi96stexi96
    > @Alex je rekao:
    > @stexi96 je rekao:
    > @Huawei Forum @Huawei Admin kako da dobijem neki GB gratis? ;)
    >
    >
    >
    >
    >
    > pa imas 5 GB gratis kao I svi :smile:

Samo? Mogu da dobijem jos 5 🤔🤔🤔
    0

@stexi96 Sve preko toga se naplaćuje. Mislim da i nije nešto mnogo...

Ugodan dan želi ti

0
  • AlexAlex

@stexi96 je rekao:
    > @Alex je rekao:
    > @stexi96 je rekao:
    > @Huawei Forum @Huawei Admin kako da dobijem neki GB gratis? ;)
    >
    >
    >
    >
    >
    > pa imas 5 GB gratis kao I svi :smile:

Samo? Mogu da dobijem jos 5 🤔🤔🤔

da cene su ok ,mada iskreno da li ti treba uopste? Imas I besplatne cloud servise a ako bi da platis onda ti je to sigurno dobar izbor. Moj drugar je uplatio 50 GB I zadovoljan je.

1
Prijavite se ili registrujte da biste komentarisali.