Politika kolačića

Ovaj veb sajt koristi kolačiće kako bi pružio bolje iskustvo, dodatke za društvene mreže i za analizu saobraćaja. Saglasni ste sa korišćenjem kolačića ukoliko nastavite da koristite ovaj veb sajt. Pročitaj više o politici kolačića ovde
Potvrdi

BLUETOOTH SLUSALICE

Iks1980Iks1980
Huawei P20 Pro
Pozdrav
Imam bluetooth slusalice i kad ih povezem na telefon pusta mi muziku samo sa jedne slusalice.... Jel imao neko ovakav problem. Inace koristim P20pro
0

Komentari

• Huawei ForumHuawei Forum

@Iks1980 Pozdrav i dobro došao na Huawei Forum! :smile:

Pre svega da li si pogledao listu kompatibilnih uređaja na tim slušalicama? Da li je među njima P20 Pro?

Takođe možeš da ih proveriš na drugom telefonu/tabletu - ako problem ostaje definitivno je do slušalica...

0
  • Iks1980Iks1980
    Nisam proveravao listu, a na drugom telefonu rade obadve slusalice, na p20pro mi radi jedna kao da ih ne prepoznaje da su stereo 😕
    0
    @Iks1980 Najvažnije je da proveriš listu kompatibilnih uređaja na sajtu proizvođača.

Takođe ako možeš probaj druge BT slušalice na istom tel.

Ne bi bilo na odmet da navedeš koje slušalice su u pitanju...
    1
  • Iks1980Iks1980
    Sredio sam 😁
    Trebalo je izgleda da se slusalice povezu izmedju sebe 🤦‍♂️tako da sad sve radi 🤫
    1

@Iks1980 Super - bitno je da je proradilo. :smile: Svakako bi bilo lepo da navedeš koji model slušalica je u pitanju, jer u slučaju da drugi korisnici naiđu na isti ili sličan problem to može da im pomogne...

Pozdrav i ugodan dan želi ti
    Marko i tim Huawei foruma! :smile:

0
  • Iks1980Iks1980
    QCY je model slusalica, nije neka marka ali rade posao 😉, pozdrav i vama 🤝
    1