Politika kolačića

Ovaj veb sajt koristi kolačiće kako bi pružio bolje iskustvo, dodatke za društvene mreže i za analizu saobraćaja. Saglasni ste sa korišćenjem kolačića ukoliko nastavite da koristite ovaj veb sajt. Pročitaj više o politici kolačića ovde
Potvrdi

Azuriranje

Radomir43Radomir43
Huawei Y6 2018
Zasto ne moze da se instalira najnovija verzija update-a nakon preuzimanja? Aparat preuzme update i restartuje se sam od sebe
bez instaliranja iznova i iznova. Koji je savet?
Trenutna verzija je ATU-L21 8.0.0.144(C738). Verzija koja se sama preuzima bez instaliranja je ATU-L21 8.0.0.144(C738CUSTC738D1).
Hvala unapred.
0

Komentari

• Huawei ForumHuawei Forum
    unete izmene oktobar 2018.
    @Radomir43 Pozdrav i dobro došao na Huawei Forum!

Telefon koji koristiš nema zvaničan software za naše tržište, prema tome 99% je u tome problem...😉

Gde si kupio telefon?
    0
  • Radomir43Radomir43
    Hvala za odgovor. Uzet je u VIP-u 20/09. Da li postoji neko resenje?
    0

@Radomir43 U proveri sa kolegama iz Huawei-ja sam saznao da je taj software koji koristiš poslednja verzija za tvoj telefon, a software je ipak zvaničan (VIP-ov) samo što ga oni "custom"-izuju za svoje telefone :smile:

Problem sa resetovanjem ćeš rešiti ako uradiš backup telefona, a zatim Factory reset.

Ukoliko imaš još neka pitanja i sguestije - tu smo :smiley:

Ugodan dan želi ti
    Marko i tim Huawei Foruma!

0
  • Radomir43Radomir43
    Zanimljivo je da na drugom aparatu, koji je uzet takodje u VIP-u samo mesec dana ranije, verzija softvera je ATU-L21 8.0.0.136(C432) i jos uvek nema novi update. Uradicu resetovanje. Nadam se da ce biti ok. Okacicu screenshot-ove stranice za azuriranje pre i nakon resetovnja telefona.
    Hvala za info.
    1
  • Radomir43Radomir43
    Sve je isto i nakon resetovanja. U prilogu su screenshot-ovi. Indenticno je obavestenje pre i posle resetovanja. Koji je savet?
    0
    unete izmene oktobar 2018.
    @Radomir43 Jedini savet je onda da ga odneseš u ovlašćeni servis.

Pre toga obavezno sačuvaj podatke!
    0
  • Radomir43Radomir43
    U redu. Hvala u svakom slucaju.
    0
  • setkosetko

Postovani, slicno kao igospodin Radomir, i ja imam problem sa azuriranjem sistema
    uzeo sam telefon u VIPu pre par dana i svakog dana mi prijavljuje novu verziju, preuzima je i instalira, ali bezuspesno
    ili uradi instalaciju a ostane prethodna verziji ili prijavi gresku i trazi rebut
    trenutna verzija je ATU-L21 8.0.0142(C738)
    nova verzija koju nudi je ATU-L21 8.0.0.145(C738CUSTC738D1)
    predpostavljam da je savet isto kao i Radomiru, da ga odnesem u ovlasceni servis
    hvala unapred

0
  • Radomir43Radomir43
    Nisam nosio u servis, vec se sa poslednjim azuriranjem resilo samo od sebe. Sada je sve u redu i radi odlicno. Verzija je u prilogu.Pozdrav.
    0
  • Teodora111Teodora111
    Zdravo, da li ce biti update za huawei y6 2018 sa androida 8.0 na android 9.0 :)
    0
    > @Teodora111 je rekao:
    > Zdravo, da li ce biti update za huawei y6 2018 sa androida 8.0 na android 9.0 :)

Za sada ne.
    1
Prijavite se ili registrujte da biste komentarisali.