Koristimo cookies zbog unapređenja korisničkog iskustva i funkcionalnosti sajta. Nastavkom pregleda naše web stranice slažete se sa upotrebom kolačića. Saznajte više.

Politika kolačića

Ovaj veb sajt koristi kolačiće kako bi pružio bolje iskustvo, dodatke za društvene mreže i za analizu saobraćaja. Saglasni ste sa korišćenjem kolačića ukoliko nastavite da koristite ovaj veb sajt. Pročitaj više o politici kolačića ovde
Potvrdi

GPU turbo update - kad će?

ĆevoĆevo
unete izmene oktobar 2 Huawei Mate 10 lite

Šta se dešava sa GPU apdejtom za 10lite? Septembar prođe a još uvek ništa, bar na mom uređaju!

0

Komentari

• Huawei ForumHuawei Forum
    @Ćevo Da li si se tvoj telefon nalazi u tabeli na sledećem linku: https://huaweiforum.rs/discussion/56/huawei-je-unapredio-gejming-performanse-pomocu-gpu-turbo-azuriranja#latest ? :smile:

Ugodan dan želi ti
    Marko i tim Huawei Foruma

0
  • ĆevoĆevo

Da, nalazi se i lepo piše Mate 10 lite sva tržišta, septembar 2018.
    Ne znam zašto to pitanje?

0

@Ćevo izviniiiii samo sam te pogrešno razumeo da pitaš za P10 Lite... :blush: Pošto za njega za sada neće izlaziti...

Hmmm zaista čudno možda bi bilo dobro da mi u privatnoj poruci pošalješ build number i imei broj svog uređaja pa da proverim sa kolegama...

Ugodan dan želi ti

0
  • ĆevoĆevo

Evo šaljem snimak ekrana sa podatcima.
    Hvala i pozdrav.

0

@Ćevo Gde si kupio telefon?

Ugodan dan želi ti

0
  • ĆevoĆevo

Zrenjanin, mislim "Mobilone" prodavnica.

0
    unete izmene oktobar 3
    @Ćevo Telefon koji si kupio je za Albansko tržište. Zato ti nije stigao update. :neutral:

Nemamo informacija za druge zemlje, sve što smo naveli odnosi se na domaće tržište.

Ono što možeš recimo da probaš je da ubaciš SIM karticu nekog Albanskog operatera u telefon. Ukoliko se pojavio GPU turbo u Albaniji telefon će preuzeti update.

Ako imaš još neka pitanja i nedoumice - tu smo! :smile:

Ugodan dan želi ti
    Marko i tim Huawei Foruma! :smiley:

Ugodan dan želi ti

0
  • ĆevoĆevo

Gde brate da nađem albansku karticu? :D
    U svakom slučaju hvala!

0
  • PrljaviPrljavi
    Kada će update za mate 10 lite. Počeo je i oktobar. Tel kupljen u mts-u
    0
  • PrljaviPrljavi
    Mislim na gpu turbo.
    0

@Prljavi Trebalo bi da ti je već stigao. Jel si dobio Game Suite aplikaciju u telefonu?

Ugodan dan želi ti

0
  • PrljaviPrljavi
    Ne!
    0
  • PrljaviPrljavi
    Evo snimak ekrana.
    0
    @Prljavi Proverio sa kolegama, nije još stigao za Mate 10 lite model. Kad stigne javljamo. :smile:

Ugodan dan želi ti
    Marko i tim Huawei Foruma! :blush:

Ugodan dan želi ti

0
  • MacdonMacdon

Pozdrav, ja imam na Mate 10 lite Game Suite aplikaciju od azuriranja na Oreo sa zakrpom od 01. septembar 2018. Verzija RNE-L21 8.0.0.336(C432). To znaci da mi je ubacen i GPU Turbo? Kako da to proverim? Telefon je kupljen u hrvatskom VIP Net-u i redovno dobijam azuriranja ovde u Srbiji a namenjen je za trziste EU. Koristim Telenor mrezu. Hvala i pozdrav!

Mate 10 lite 💟
    0

@Macdon Da li si dobio Game Suite aplikaciju? Baci pogled na ovu temu: https://huaweiforum.rs/discussion/137/gpu-turbo-u-praksi#latest tu smo ga detaljno testirali :smile:

Ugodan dan želi ti

0
  • MacdonMacdon

Mate 10 lite 💟
    0
Prijavite se ili registrujte da biste komentarisali.