Politika kolačića

Ovaj veb sajt koristi kolačiće kako bi pružio bolje iskustvo, dodatke za društvene mreže i za analizu saobraćaja. Saglasni ste sa korišćenjem kolačića ukoliko nastavite da koristite ovaj veb sajt. Pročitaj više o politici kolačića ovde
Potvrdi

Svjetlina zaslona

EnkajEnkaj
Huawei Mate 10 lite
Pozdrav. Ovo je moj prvi Huawei telefon koji koristim i doslo mi je par apdejta u kojima android 8.0.0 medjutim u zadanom apdejta imam cudan problem jer kad udjem u neku aplikaciju(fb, messenger, itd.) svjetlost se smanji za 10-20% bez obzira kako je podesena moja svjetlina (automatski ili fiksno). Da li je to neki bug ili opcija ustede baterije ili slicno jer mi nije ukljucena usteda baterije. Hvala na odgovoru.
Tagovano:
0

Komentari

• Huawei ForumHuawei Forum
    unete izmene oktobar 2018.

@Enkaj Pozdrav i dobrodošao na Huawei Forum!

Pre svega probaj da vratiš telefon na fabrička podešavanja. To ćeš uraditi sa "Factory Resetom" - ta opcija se nalazi u sistemskim podešavanjima (putanja je Settings/System/Reset/Factory Data reset).

Samo OBRATI PAŽNJU: Ukoliko imaš neke bitne podatke na telefonu prvo ih sačuvaj pa onda radi Factory reset, imaš detaljno uputstvo ovde: https://huaweiforum.rs/discussion/32/kako-lako-sacuvati-podatke-sa-huawei-telefona-na-cloud#latest

Nadam se da će ti to rešiti problem, javi da li si uspeo! :smile:

Ugodan dan želi ti
    Marko i tim Huawei Foruma! :smiley:

1