Koristimo cookies zbog unapređenja korisničkog iskustva i funkcionalnosti sajta. Nastavkom pregleda naše web stranice slažete se sa upotrebom kolačića. Saznajte više.

Politika kolačića

Ovaj veb sajt koristi kolačiće kako bi pružio bolje iskustvo, dodatke za društvene mreže i za analizu saobraćaja. Saglasni ste sa korišćenjem kolačića ukoliko nastavite da koristite ovaj veb sajt. Pročitaj više o politici kolačića ovde
Potvrdi

Ažuriranje

MareMare
unete izmene oktobar 5 Huawei P Smart
Ja imam verziju FIG-LX1 8.0.0.147, ali sam video negde da ima novija verzija. Išao sam u opcije da proverim da li ima ažuriranja. Proverio sam i nema. Zato Vas ovom prilikom pitam, koja je sadašnja verzija za ovaj telefon?
0

Komentari

• Huawei ForumHuawei Forum
    @Mare Pozdrav i dobro došao na Huawei Forum! :smile:

Samo mi pošalji svoj IMEI broj i build number u privatnoj poruci da proverim sa kolegama, ok?

Ugodan dan želi ti
    Marko i tim Huawei Foruma

0
  • MareMare

@Huawei Forum je rekao:
    @Mare Pozdrav i dobro došao na Huawei Forum! :smile:

Samo mi pošalji svoj IMEI broj i build number u privatnoj poruci da proverim sa kolegama, ok?

Napravio sam grešku u prvom postu. U pitanju je verzija FIG-LX1 8.0.0.147

0
  • MareMare

Da li ste pogledali ono što sam Vam poslao?

0
  • FilipFilip
    Da li je Huawei P Smart dobio GPU Turbo jer imam Game Suite aplikaciju i ne znam da li je to ustvari GPU Turbo ili trebam sacekati jos za GPU Turbo update?
    0

@Filip Trebalo bi da jeste do sada. Preko Game Suite-a pokrećeš aplikacije u GPU Turbo modu. Za sve što te interesuje u vezi GPU Turba možeš da vidiš ovde: https://huaweiforum.rs/discussion/137/gpu-turbo-u-praksi#latest

Ugodan dan želi ti

0
  • MareMare
    Stiglo novo ažuriranje FIG-LX1 8.0.0.153 koje sadrži GPU Turbo.
    0
  • FilipFilip
    Zašto mi je nestao natpis GPU Turbo kod Broja verzije?
    0
  • FilipFilip
    Da li će Huawei P Smart dobiti EMUI 9.0 update?
    0

@Filip U ovoj temi sam objavio spisak koji telefoni kada dobijaju update: https://huaweiforum.rs/discussion/150/emui-9-0-android-pie#latest

Kao što vidiš tvoj model za sada nije na spisku... :neutral: Ako se nešto promeni javljam! :wink:

Ugodan dan želi ti

0
Prijavite se ili registrujte da biste komentarisali.