Koristimo cookies zbog unapređenja korisničkog iskustva i funkcionalnosti sajta. Nastavkom pregleda naše web stranice slažete se sa upotrebom kolačića. Saznajte više.

Politika kolačića

Ovaj veb sajt koristi kolačiće kako bi pružio bolje iskustvo, dodatke za društvene mreže i za analizu saobraćaja. Saglasni ste sa korišćenjem kolačića ukoliko nastavite da koristite ovaj veb sajt. Pročitaj više o politici kolačića ovde
Potvrdi

Huawei Mate 20 lite - LED za notifikacije

MilenkoMilenko
unete izmene oktobar 5 Ostalo
Kupio sam tel pre par dana i sve je ok i dosta je dobar. Jedina stvar koja je malo čudna je ta da mu se indikator obavesti nalazi iza prednjeg zvučnika. Pa je i skoro nevidljiv. Pa pitanje glasi da li je iko vas taj slučaj. Hvala
0

Komentari

• Huawei ForumHuawei Forum

@Milenko Pozdrav i dobro došao na Huawei Forum! :smile:

Izvini ali nije mi baš najjasnije šta me pitaš? Može neko dodatno objašnjenje? :neutral:

Ugodan dan želi ti
    Marko i tim Huawei Foruma

0
  • MilenkoMilenko
    Led indikator za obavesti, tj lampica koja svetli kada nam stigne poruka itd je smeštena iza prednjeg zvučnika ne pored i samim tim je skoro nevidljiva jer se jedva vidi kada svetli. Pa se pitam da li su to tako rešili ili je nešto drugo u pitanju. Hvala
    0

@Milenko Evo upravo gledam u tu LED lampicu vidi se sasvim ok :smile: Ako misliš da se ne vidi dobro uporedi sa drugim uređajem negde u radnji npr. pa možeš odneti u servis ukoliko se lošije vidi.

Opet kažem na modelu koji ja trenutno imam kod sebe vidi se savršeno....

Ugodan dan želi ti

0
  • MilenkoMilenko
    Znaci i kod tebe je na istom mestu postavljena, tj iza prednjeg zvučnika desni ugao? Onda mi jedino ostaje da odem u radnju pa da uporedim. Meni je više zanimalo da li je na tvom telefonu na istom mestu. Hvala
    0
    @Milenko Da da obično su kod istog modela telefona na istom mestu... :wink:

Šalu na stranu, uporedi, mada verujem da se još nisi navikao. Ja ga koristim već 10ak dana odličan je tel... :smiley:

Ugodan dan želi ti

0
  • MilenkoMilenko
    Tel je odličan. Hvala puno na odgovoru, vidjet cu da uporedim.
    0
Prijavite se ili registrujte da biste komentarisali.