Koristimo cookies zbog unapređenja korisničkog iskustva i funkcionalnosti sajta. Nastavkom pregleda naše web stranice slažete se sa upotrebom kolačića. Saznajte više.

Politika kolačića

Ovaj veb sajt koristi kolačiće kako bi pružio bolje iskustvo, dodatke za društvene mreže i za analizu saobraćaja. Saglasni ste sa korišćenjem kolačića ukoliko nastavite da koristite ovaj veb sajt. Pročitaj više o politici kolačića ovde
Potvrdi

Android 9.0 Pie - Vesti

BogarBogar
Huawei P20 Pro
Upravo sam naisao na dobru vest citajuci populani portal. Vest glasi:

"The update is available for Huawei P20 Pro with model no. CLT-L09 and C432. The build number 9.0.0.108 remains same that has hit Mate 10 Pro and Honor View 10 devices.

Users who can’t wait for the OTA update can also flash the update file manually on their devices by following proper procedure. Manually flashing needs unlocked phones, and many other issues come with it. So, we suggest you should wait for the official OTA update as it is easy to install and more reliable. For the time being, you can check the update by heading to the Settings > About phone and then scroll down to find the update."

C432 je nas region.
Tagovano:
1

Komentari

• Huawei ForumHuawei Forum

@Bogar Jeste naš region. :smiley: Preostaje nam samo da čekamo... :wink:

Ugodan dan želi ti
    Marko i tim Huawei Foruma

0
  • dr_iggydr_iggy

Ipak, ispostavilo se da vest nije tačna, 9.0.0.108 je beta verzija, tako da ćemo morati još malo da sačekamo :-)

0
  • Iks1980Iks1980
    Jutros dosao update za 9 😀
    0
  • dr_iggydr_iggy

Beta?

0
  • Iks1980Iks1980
    > @dr_iggy je rekao:
    > Beta?

Ne... Meni jutros iskocio update redovan...
    0
  • dr_iggydr_iggy

@Iks1980 Lepa vest :) . @Huawei Forum Zar vi ne rekoste da će biti u drugoj polovini decembra? Koji je onda smisao beta testinga koji je nedavno pušten za naš region?

0
  • Iks1980Iks1980
  • KelermanKelerman
    > @Iks1980 je rekao:
    > > @dr_iggy je rekao:
    > > Beta?
    >
    > Ne... Meni jutros iskocio update redovan...

Redovan update, emui 9?
    0
  • Iks1980Iks1980
    Mada vidim da je oznaka 9.0.0.108 za beta verziju a ja nisam koristio beta tester 🤔
    0
  • dr_iggydr_iggy

Pa, to je beta koja je puštena još početkom oktobra. Sad mi ništa nije jasno :#

0
  • Iks1980Iks1980
    > @dr_iggy je rekao:
    > Pa, to je beta koja je puštena još početkom oktobra. Sad mi ništa nije jasno :#

Ni meni 😬
    0
    unete izmene novembar 2
    To je beta. Ne ide svima istovremeno, nekom pre nekom kasnije. Nekima je stigla preko regularne OTA podrške, a nekima preko beta app...

Ugodan dan želi ti

1
  • Iks1980Iks1980
    @Huawei Forum znaci svi dobijaju beta verziju? 🤔
    0

@Iks1980 Jel si se prijavio za betu?

Ugodan dan želi ti

0
  • Iks1980Iks1980
    0

Hm, proveriću pa javljam.

Ugodan dan želi ti

0
    unete izmene novembar 3

@Iks1980 Ako se nisi prijavio za betu, a dobio betu moguće da je to urađeno metodom slučajnog odabira od strane Huawei-ija. :wink: Da li si uopšte instalirao Beta aplikaciju?

Ako želiš u privatnoj poruci mi pošalji imei i build number pa ću od ponedeljka proveriti sa kolegama.

Ugodan dan želi ti

0
  • Iks1980Iks1980
    @Huawei Forum opusteno 😊 za sad radi fino 🤫
    0
    @Iks1980 Ok, uživaj onda. I napiši utiske slobodno i dobre i loše, to je beta i znače nam dosta komentari korisnika! :smile:

Ugodan dan želi ti

0
  • BogarBogar
    Koliko sam uspeo da nadjem na netu od 10. novembra je krenuo apdejt... Moze li neko da potvrdi?
    0
  • KelermanKelerman
    > @Bogar je rekao:
    > Koliko sam uspeo da nadjem na netu od 10. novembra je krenuo apdejt... Moze li neko da potvrdi?

Nije. Bar ne u Srbiji i Evropi.
    0
  • HudinitedHudinited
    @Bogar da i ja sam nasao tu vest na gsmareni negde oko prvog, ali s obzirom da nisu obavestili da je update pusten ili je vest bila lazna ili je update odlozen (bice da je odlozen)
    0

Novi datumi za nove uređaji koji će dobiti Android 9 (official):
    https://huaweiforum.rs/discussion/150/emui-9-0-android-pie#latest :smile:

Ugodan dan želi ti

0
Prijavite se ili registrujte da biste komentarisali.