Politika kolačića

Ovaj veb sajt koristi kolačiće kako bi pružio bolje iskustvo, dodatke za društvene mreže i za analizu saobraćaja. Saglasni ste sa korišćenjem kolačića ukoliko nastavite da koristite ovaj veb sajt. Pročitaj više o politici kolačića ovde
Potvrdi

Kamera na aplikacijama (instagram/mesenger)

Kupio sam Huawei P20 lite i izuzetno mi se svidja krenuvsi od samog dizajna pa do svih ostalih detalja, generalno gledajuci sasvim ok uredjaj, izuzev jedne stvari koju ocigledno ili ne znam korigovati il ne mogu korigovati a za mene to predstavlja problem, u pitanju je kamera kod aplikacija tipa instagrama, recimo kad zelim fotografisati ili snimati se preko storya kamera je toliko priblizena da teoretski slika ne moze ispasti dobra bez obzira iz kojeg ugla okrenem ili koliko telefon odmaknem od sebe dok je skroz druga stvar kada se fotografisem kamerom standardnom, slike su dobre i kvalitetne i sa prednjom i sa zadnjom, ali ovo nikako da napravim, dok je recimo kod Samsung telefona ista udaljenost i na kameri i na kameri instagrama i mesengera i ostalih aplikacija, da li mi neko moze dati odgovor na ovo? Unaprijed hvala i lijep poz.
0

Komentari

• Huawei ForumHuawei Forum
    unete izmene oktobar 2018.

@hariskahrimanovic Pozdrav i dobro došao na Huawei Forum! :smile:

Konsultovao sam se sa kolegom koji ima isti takav model telefona i nema takvih problema... Da li si probao da resetuješ podešavanja kamere? A da obrišeš Instagram ili Messanger i probaš ponovo sa novom instalacijom? :wink:

Svakako ne bi bilo loše da pošalješ print screen problema i da napišeš koju verziju software-a koristiš...

0
  • AlexAlex

@hariskahrimanovic je rekao:
    Kupio sam Huawei P20 lite i izuzetno mi se svidja krenuvsi od samog dizajna pa do svih ostalih detalja, generalno gledajuci sasvim ok uredjaj, izuzev jedne stvari koju ocigledno ili ne znam korigovati il ne mogu korigovati a za mene to predstavlja problem, u pitanju je kamera kod aplikacija tipa instagrama, recimo kad zelim fotografisati ili snimati se preko storya kamera je toliko priblizena da teoretski slika ne moze ispasti dobra bez obzira iz kojeg ugla okrenem ili koliko telefon odmaknem od sebe dok je skroz druga stvar kada se fotografisem kamerom standardnom, slike su dobre i kvalitetne i sa prednjom i sa zadnjom, ali ovo nikako da napravim, dok je recimo kod Samsung telefona ista udaljenost i na kameri i na kameri instagrama i mesengera i ostalih aplikacija, da li mi neko moze dati odgovor na ovo? Unaprijed hvala i lijep poz.

Ja imam P20 a imao sam ranije iPhone 6S I imao sam istu situaciju. Mislim da je to do same aplikacije jer bih rekao da promeni rezoluciju u odnosu na default-nu kamera aplikaciju I stvarno je sve blize sto u nekim situacijama moze biti I korisno :smile:

0
  • milosv1784milosv1784

Uvek je na modu za snimanje video klipova malo uveličan prikaz i na messanger-u i na facebook.-u... Kod mene na P10 je isto tako...

0
  • AlexAlex
    > @milosv1784 je rekao:
    > Uvek je na modu za snimanje video klipova malo uveličan prikaz i na messanger-u i na facebook.-u... Kod mene na P10 je isto tako...

Tako je, to prosto zavisi od aplikacija koje koristis. Ne znaci da nesto nije ok sa kamerom :smile:
    1