Politika kolačića

Ovaj veb sajt koristi kolačiće kako bi pružio bolje iskustvo, dodatke za društvene mreže i za analizu saobraćaja. Saglasni ste sa korišćenjem kolačića ukoliko nastavite da koristite ovaj veb sajt. Pročitaj više o politici kolačića ovde
Potvrdi

P20 ili Mate 10 pro

Paske85Paske85
Huawei P20
Pomoc... Koji telefon bi bio bolja opcija za kupovinu u ovom momentu? Slicne cene i karakteristike su.
0

Komentari

• AlexAlex

@Paske85 je rekao:
    Pomoc... Koji telefon bi bio bolja opcija za kupovinu u ovom momentu? Slicne cene i karakteristike su.

Sta ti je prioritet kada biras telefon? Ja recimo imam P20 I birao sam izmedju njega I Mate 10 Pro. Iako je isti processor realno je mate brzi I jaci dok je na P20 definitivno bolja kamera kako prednja tako zadnja. Ako ti je kamera bitnija I ako volis da telefon bude normalnijih dimenzija tj ne prevelik, ja ti preporucujem P20. Tako sam ga I ja odabrao :smile: Ako ti je brzina rada procesora najbitnija onda Mate 10 Pro svakako

1
  • lakibrlakibr
    Ja imam P20 I stvarno sam prezadovoljan sa opcijama koje nudi ovaj telefon! Moja preporuka definitivno. i😁
    0
  • Huawei ForumHuawei Forum

Kao što je @Alex napisao, sve zavisi kakvi su ti prioriteti :smile: Ja imam Mate 10 Pro, vraški dobar i brz telefon, ali P20 ima za klasu bolju kameru. Doduše ja sam sa kamerom prezadovoljan :wink:

0