Politika kolačića

Ovaj veb sajt koristi kolačiće kako bi pružio bolje iskustvo, dodatke za društvene mreže i za analizu saobraćaja. Saglasni ste sa korišćenjem kolačića ukoliko nastavite da koristite ovaj veb sajt. Pročitaj više o politici kolačića ovde
Potvrdi

Viber pozivi

veliborbveliborb
Huawei P20
Pozdrav svima.
Imam P20 i EMUI 8.1.
Problem koji imam je sledeći. Tokom poziva u biber aplikaciji u pozadini se non stop na svakih 1 sec čuje kratak ton kao beep. Kao što u nekim telefonima ima opcija da se postavi obaveštenje na svakih 1 minuta razgovora. Taj ton se čuje u 99% poziva, desi se samo ponekad da ga nema. Javlja se i kada sam na mobilno mreži i kada sam na WiFi čak i na mobilnoj mreži kada sam u Romingu.
0

Komentari

• HudinitedHudinited
    Imam isti telefon i problema nema, probaj da reinstaliras viber, ili proveri da ti nije ukljuceno snimanje poziva
    0
  • Huawei ForumHuawei Forum

@veliborb Pozdrav i dobro došao na Huawei Forum! :smile:

Deluje mi kao da te neko prisluškuje, bogami proveri ti dobro taj telefon :wink:

Šalu na stranu meni se "biptanje" čuje recimo kada pričam sa nekim i u toku razgovora imam drugi poziv.... Kao što reče @Hudinited probaj sa reinstalacijom Viber-a, a nije na odmet da uradiš proveru aktivnih programa koji imaju mogućnost pristupanja tvojim razgovorima i pozivima. :neutral:

Svakako javi šta si uradio....

0
  • AlexAlex

@veliborb je rekao:
    Pozdrav svima.
    Imam P20 i EMUI 8.1.
    Problem koji imam je sledeći. Tokom poziva u biber aplikaciji u pozadini se non stop na svakih 1 sec čuje kratak ton kao beep. Kao što u nekim telefonima ima opcija da se postavi obaveštenje na svakih 1 minuta razgovora. Taj ton se čuje u 99% poziva, desi se samo ponekad da ga nema. Javlja se i kada sam na mobilno mreži i kada sam na WiFi čak i na mobilnoj mreži kada sam u Romingu.

Ja isto imam P20 ali sada android 9. Ni na osmici a ni sada nemam taj problem. Definitivno je nesto do Vibera. Reinstalacija jedina ima smisla

1
  • veliborbveliborb
    Pozdrav svima. Reinstalitao ranije 8 -cu a sada na 9-ki. I dalje isti problem. Čak sam i viber ponovo instalirao. Boga pitaj šta je u pitanju.
    0
  • HudinitedHudinited
    @veliborb jesi siguran da ti ne snima pozive? To hoce da se cuje tada i ako neko prisluskuje isto mada ne verujem da imas problema sa zakonom 😂
    1