Politika kolačića

Ovaj veb sajt koristi kolačiće kako bi pružio bolje iskustvo, dodatke za društvene mreže i za analizu saobraćaja. Saglasni ste sa korišćenjem kolačića ukoliko nastavite da koristite ovaj veb sajt. Pročitaj više o politici kolačića ovde
Potvrdi

Slusalice

cvija1986cvija1986
Huawei P20 Pro
Help, please :)

Kada prikljucim slusalice, standardne koje sam dobio u pakovanju, ne prepoznaje ih vec me pita sta zelim da uradim (samo punjenje, prenos datoteka itd itd...).

Pozdrav, hvala!
0

Komentari

• AlexAlex

@cvija1986 je rekao:
    Help, please :)

Kada prikljucim slusalice, standardne koje sam dobio u pakovanju, ne prepoznaje ih vec me pita sta zelim da uradim (samo punjenje, prenos datoteka itd itd...).

Pozdrav, hvala!

a koji telefon imas? Jel imas sa 3,5 jackom ili sa USB-C?

0
  • cvija1986cvija1986
    > @Alex je rekao:
    > @cvija1986 je rekao:
    > Help, please :)
    >
    > Kada prikljucim slusalice, standardne koje sam dobio u pakovanju, ne prepoznaje ih vec me pita sta zelim da uradim (samo punjenje, prenos datoteka itd itd...).
    >
    > Pozdrav, hvala!
    >
    >
    >
    >
    >
    > a koji telefon imas? Jel imas sa 3,5 jackom ili sa USB-C?

P20 pro je u pitanju...
    0
  • Huawei ForumHuawei Forum

@cvija1986 Da li si probao slušalice na drugom telefonu?

0
  • cvija1986cvija1986
    Probao sam na p9, takodje mi nudi opcije (samo punjenje, prenos datoteka itd..) ali i reprodukuje zvuk.
    0
  • Huawei ForumHuawei Forum
    unete izmene oktobar 2018.

@cvija1986 Ako rade na drugom telefonu moguće da ti je problem do "USB-C u 3,5 mm audio izlaz" adapterom...

0
  • AlexAlex

@cvija1986 je rekao:
    > @Alex je rekao:
    > @cvija1986 je rekao:
    > Help, please :)
    >
    > Kada prikljucim slusalice, standardne koje sam dobio u pakovanju, ne prepoznaje ih vec me pita sta zelim da uradim (samo punjenje, prenos datoteka itd itd...).
    >
    > Pozdrav, hvala!
    >
    >
    >
    >
    >
    > a koji telefon imas? Jel imas sa 3,5 jackom ili sa USB-C?

P20 pro je u pitanju...

druze mislim da ti ne gine servis. Samo je pitanje pre koliko si kupio telefon? Ako se ne varam na slusalice ti je garancija bar 6 meseci pa ako ti telefon nije stariji od toga pravac servis I dobices tamo nove jer koliko znam dodatna oprema se ne popravlja nego menja :smile:

1