Politika kolačića

Ovaj veb sajt koristi kolačiće kako bi pružio bolje iskustvo, dodatke za društvene mreže i za analizu saobraćaja. Saglasni ste sa korišćenjem kolačića ukoliko nastavite da koristite ovaj veb sajt. Pročitaj više o politici kolačića ovde
Potvrdi

Face unlock

sofrasofra
Huawei Mate 20 Lite
Da li može da se isključi opcija, kada mi stigne notifikacija da telefon ne započne proces otkljucavanja ekrana putem face unlocka? Posto se to desava u ovom slucaju iako telefon ne drzim u rukama tj ne koristim ga.
1

Komentari

• AlexAlex

@sofra je rekao:
    Da li može da se isključi opcija, kada mi stigne notifikacija da telefon ne započne proces otkljucavanja ekrana putem face unlocka? Posto se to desava u ovom slucaju iako telefon ne drzim u rukama tj ne koristim ga.

pa samo ne treba da ti bude u takvom polozaju da moze da ti skenira lice. Meni na P20 kada stigne notifikacija ne radi nista sam. Samo ako moze da bar delimicno skenira lice on ce pokusati to da uradi.

1
  • PmP_WeeDPmP_WeeD

Sofra i ja sam imao isti problem... Kako pipnes telefon tako trazi FACE UNLOCK ali sam uspeo da nadjem i iskljucim tu opciju, dakle postoji mogucnost.
    A da ne spominjem koliko puta nije mogao da me prepozna hahaha

0
  • PmP_WeeDPmP_WeeD

Ne znam, za bezbednost ali mene je nerviralo sto i musica da proleti pored on se pali... Faceunlock zato sam jednostavno isao na funkcija OFF i kraj problema.
    Trebalo bi da se pali samo kad usmeris ka licu a ne cim ga pipnes.

0