Koristimo cookies zbog unapređenja korisničkog iskustva i funkcionalnosti sajta. Nastavkom pregleda naše web stranice slažete se sa upotrebom kolačića. Saznajte više.

Politika kolačića

Ovaj veb sajt koristi kolačiće kako bi pružio bolje iskustvo, dodatke za društvene mreže i za analizu saobraćaja. Saglasni ste sa korišćenjem kolačića ukoliko nastavite da koristite ovaj veb sajt. Pročitaj više o politici kolačića ovde
Potvrdi

EMUI Update koji izlazi 10.11.2018

stexi96stexi96
Huawei P20

Da li je EMUI 9 update koji je najavljen za 10.11.2018 preko prijave u HiCare aplikaciji na Weibo-u jos jedna beta verzija ili puna verzija koju ce dobiti oni koji se prijave za to?

Tagovano:
0

Komentari

• Huawei ForumHuawei Forum

@stexi96 Reci mi tačno na šta misliš? Tj. gde si to pročitao, za koji model i za koju zemlju? :smiley:

0
  • stexi96stexi96

@Huawei Forum je rekao:
    @stexi96 Reci mi tačno na šta misliš? Tj. gde si to pročitao, za koji model i za koju zemlju? :smiley:

"Christmas will come early for owners of select Huawei and Honor phones as their devices will finally get a taste of Android Pie-based EMUI 9.0 on November 10.

The official EMUI account on Chinese social-media platform Weibo has announced that the units that will get the update are the following:

Huawei P20
    Huawei P20 Pro
    Porsche Design Huawei Mate RS
    Huawei Mate 10
    Huawei Mate 10 Pro
    Porsche Design Huawei Mate 10
    Honor 10
    Honor V10
    Honor Play"

Ovo su preneli strani sajtovi, drzava nije navedena. Ova slika je objavljena na sajtu Weibo.

0
  • HudinitedHudinited
    > @stexi96 je rekao:
    > @Huawei Forum je rekao:
    > @stexi96 Reci mi tačno na šta misliš? Tj. gde si to pročitao, za koji model i za koju zemlju? :smiley:
    >
    >
    >
    >
    >
    >
    >
    > "Christmas will come early for owners of select Huawei and Honor phones as their devices will finally get a taste of Android Pie-based EMUI 9.0 on November 10.
    >
    > The official EMUI account on Chinese social-media platform Weibo has announced that the units that will get the update are the following:
    >
    > Huawei P20
    > Huawei P20 Pro
    > Porsche Design Huawei Mate RS
    > Huawei Mate 10
    > Huawei Mate 10 Pro
    > Porsche Design Huawei Mate 10
    > Honor 10
    > Honor V10
    > Honor Play"
    >
    > Ovo su preneli strani sajtovi, drzava nije navedena. Ova slika je objavljena na sajtu Weibo.

To je za kinesko trziste. Kod nas tek decembar...
    0
  • stexi96stexi96
    > @Hudinited je rekao:
    > > @stexi96 je rekao:
    > > @Huawei Forum je rekao:
    > > @stexi96 Reci mi tačno na šta misliš? Tj. gde si to pročitao, za koji model i za koju zemlju? :smiley:
    > >
    > >
    > >
    > >
    > >
    > >
    > >
    > > "Christmas will come early for owners of select Huawei and Honor phones as their devices will finally get a taste of Android Pie-based EMUI 9.0 on November 10.
    > >
    > > The official EMUI account on Chinese social-media platform Weibo has announced that the units that will get the update are the following:
    > >
    > > Huawei P20
    > > Huawei P20 Pro
    > > Porsche Design Huawei Mate RS
    > > Huawei Mate 10
    > > Huawei Mate 10 Pro
    > > Porsche Design Huawei Mate 10
    > > Honor 10
    > > Honor V10
    > > Honor Play"
    > >
    > > Ovo su preneli strani sajtovi, drzava nije navedena. Ova slika je objavljena na sajtu Weibo.
    >
    > To je za kinesko trziste. Kod nas tek decembar...

Znam da su ovde pisali da je valjda 21.12 nego ako je ovo zvanican i moze da se prijavi za to sto da ne.. Ne bih betu naravno.
    0
  • HudinitedHudinited
    > @stexi96 je rekao:
    > > @Hudinited je rekao:
    > > > @stexi96 je rekao:
    > > > @Huawei Forum je rekao:
    > > > @stexi96 Reci mi tačno na šta misliš? Tj. gde si to pročitao, za koji model i za koju zemlju? :smiley:
    > > >
    > > >
    > > >
    > > >
    > > >
    > > >
    > > >
    > > > "Christmas will come early for owners of select Huawei and Honor phones as their devices will finally get a taste of Android Pie-based EMUI 9.0 on November 10.
    > > >
    > > > The official EMUI account on Chinese social-media platform Weibo has announced that the units that will get the update are the following:
    > > >
    > > > Huawei P20
    > > > Huawei P20 Pro
    > > > Porsche Design Huawei Mate RS
    > > > Huawei Mate 10
    > > > Huawei Mate 10 Pro
    > > > Porsche Design Huawei Mate 10
    > > > Honor 10
    > > > Honor V10
    > > > Honor Play"
    > > >
    > > > Ovo su preneli strani sajtovi, drzava nije navedena. Ova slika je objavljena na sajtu Weibo.
    > >
    > > To je za kinesko trziste. Kod nas tek decembar...
    >
    > Znam da su ovde pisali da je valjda 21.12 nego ako je ovo zvanican i moze da se prijavi za to sto da ne.. Ne bih betu naravno.

Huawei introduced EMUI 9.0 key features behind closed doors at IFA Berlin and made the interface official with the launch of the Huawei Mate 20 phones. The beta program for the UI, based on Android Pie, began on October 17, and today November 10 was revealed as the global launch date for nine Kirin 970-powered phones.

Richard Yu, CEO of Huawei, took it to Weibo to announce the date for the rollout. According to Chinese sources, the update will be pushed worldwide to all owners of six Huawei phones and three more, operating under the Honor brand. Here’s the full list:

Huawei Mate 10
    Huawei Mate 10 Pro
    Huawei Mate 10 Porsche Design
    Huawei Mate RS Porsche Design
    Huawei P20
    Huawei P20 Pro
    Honor 10
    Honor View 10
    Honor Play
    Po ovome ipak bi svi trebali da dobijemo EMUI9 10og, medjutim to je ota update koji moze da kasni i do 2 nedelje
    0
  • stexi96stexi96
    > @Hudinited je rekao:
    > > @stexi96 je rekao:
    > > > @Hudinited je rekao:
    > > > > @stexi96 je rekao:
    > > > > @Huawei Forum je rekao:
    > > > > @stexi96 Reci mi tačno na šta misliš? Tj. gde si to pročitao, za koji model i za koju zemlju? :smiley:
    > > > >
    > > > >
    > > > >
    > > > >
    > > > >
    > > > >
    > > > >
    > > > > "Christmas will come early for owners of select Huawei and Honor phones as their devices will finally get a taste of Android Pie-based EMUI 9.0 on November 10.
    > > > >
    > > > > The official EMUI account on Chinese social-media platform Weibo has announced that the units that will get the update are the following:
    > > > >
    > > > > Huawei P20
    > > > > Huawei P20 Pro
    > > > > Porsche Design Huawei Mate RS
    > > > > Huawei Mate 10
    > > > > Huawei Mate 10 Pro
    > > > > Porsche Design Huawei Mate 10
    > > > > Honor 10
    > > > > Honor V10
    > > > > Honor Play"
    > > > >
    > > > > Ovo su preneli strani sajtovi, drzava nije navedena. Ova slika je objavljena na sajtu Weibo.
    > > >
    > > > To je za kinesko trziste. Kod nas tek decembar...
    > >
    > > Znam da su ovde pisali da je valjda 21.12 nego ako je ovo zvanican i moze da se prijavi za to sto da ne.. Ne bih betu naravno.
    >
    > Huawei introduced EMUI 9.0 key features behind closed doors at IFA Berlin and made the interface official with the launch of the Huawei Mate 20 phones. The beta program for the UI, based on Android Pie, began on October 17, and today November 10 was revealed as the global launch date for nine Kirin 970-powered phones.
    >
    > Richard Yu, CEO of Huawei, took it to Weibo to announce the date for the rollout. According to Chinese sources, the update will be pushed worldwide to all owners of six Huawei phones and three more, operating under the Honor brand. Here’s the full list:
    >
    > Huawei Mate 10
    > Huawei Mate 10 Pro
    > Huawei Mate 10 Porsche Design
    > Huawei Mate RS Porsche Design
    > Huawei P20
    > Huawei P20 Pro
    > Honor 10
    > Honor View 10
    > Honor Play
    > Po ovome ipak bi svi trebali da dobijemo EMUI9 10og, medjutim to je ota update koji moze da kasni i do 2 nedelje

Upravo citam nove vesti da izlazi 10-og globalno ali je pitanje ko ce kad dobije.. Ali svakako neki dan od 10og..
    0
  • HudinitedHudinited

@stexi96 verovatno ce prioritizovati MATE 10 seriju jer je MATE zapravo flagship serija huawei-a,zatim P20, pa honor Play, pa 10, pa View 10. Ja ga na P20 ocekujem negde 24-25, ali sam svakako razocaran ovim beta neredom... Nadam se boljoj situaciji sledece godine...

0
  • stexi96stexi96
    > @Hudinited je rekao:
    > @stexi96 verovatno ce prioritizovati MATE 10 seriju jer je MATE zapravo flagship serija huawei-a,zatim P20, pa honor Play, pa 10, pa View 10. Ja ga na P20 ocekujem negde 24-25, ali sam svakako razocaran ovim beta neredom... Nadam se boljoj situaciji sledece godine...

Verovatno, ali uskoro cemo i mi..
    0
  • KelermanKelerman
    Jel dobio neko update?
    0
  • stexi96stexi96
    > @Kelerman je rekao:
    > Jel dobio neko update?

Ne 😑
    0
  • PitchwaizPitchwaiz
    Nesto nisam optimistican da ce update uskoro 😁
    0
  • stexi96stexi96
    > @Pitchwaiz je rekao:
    > Nesto nisam optimistican da ce update uskoro 😁

Ni ja.. Mislim da je danas samo kina..
    0
  • MiroslavMiroslav
    Ja sam ulogovan u HiCare app od samog starta, a sad ne razumem jer negde u app treba da se prijavi za EMUI 9, posto ne vidim nigde nista slično za to?
    0
  • stexi96stexi96
    > @Miroslav je rekao:
    > Ja sam ulogovan u HiCare app od samog starta, a sad ne razumem jer negde u app treba da se prijavi za EMUI 9, posto ne vidim nigde nista slično za to?

Ni ja ne razumem taj deo najbolje, a i svakako nema niceg novog u toj aplikaciji... @Huawei Admin da li je i kod nas pusteno i ako jeste kako da se prijavimo preko hicare app?
    0

Sve zvanične datume za update određenih modela telefona smo već objavili ovde na forumu... :smile:

0
  • stexi96stexi96

AUUU Jos mesec dana :dizzy: jedva cekam!

0
  • stexi96stexi96
    Na temi za P20 pro su izbaceni NOVI datumi za update..
    0
Prijavite se ili registrujte da biste komentarisali.