Koristimo cookies zbog unapređenja korisničkog iskustva i funkcionalnosti sajta. Nastavkom pregleda naše web stranice slažete se sa upotrebom kolačića. Saznajte više.

Politika kolačića

Ovaj veb sajt koristi kolačiće kako bi pružio bolje iskustvo, dodatke za društvene mreže i za analizu saobraćaja. Saglasni ste sa korišćenjem kolačića ukoliko nastavite da koristite ovaj veb sajt. Pročitaj više o politici kolačića ovde
Potvrdi

Huawei Watch GT notifications bug

Evo još jednog posta o bug-ovima, lepo sam krenuo danas :-) Molim administratora da premesti post u odgovarajuću temu, vidim da još uvek ne postoji za Watch GT. Primetio sam da prosleđivanje notifikacija sa telefona na sat lepo funkcioniše sve do jednog trenutka, kada notifikacije prestaju da stižu na sat, restart sata repava problem. Da li je još neko ovo primetio?

1

Komentari

• HudinitedHudinited
    Nemam telefon ali verujem... Sve sto je opisano je softverski bug. Sve ce biti redrno nekom od sledecih nadogradnji, poznajuci Huawei vrlo uskoro. Pa s tim u vezi nema preteranih razloga za nerviranje 😁
    1
  • dr_iggydr_iggy
    unete izmene novembar 5

Ma, naravno. Jedan update firmware-a za sat se pojavio čim sam povezao sat s telefonom, sigurno će ih biti još.

0
Prijavite se ili registrujte da biste komentarisali.