Koristimo cookies zbog unapređenja korisničkog iskustva i funkcionalnosti sajta. Nastavkom pregleda naše web stranice slažete se sa upotrebom kolačića. Saznajte više.

Politika kolačića

Ovaj veb sajt koristi kolačiće kako bi pružio bolje iskustvo, dodatke za društvene mreže i za analizu saobraćaja. Saglasni ste sa korišćenjem kolačića ukoliko nastavite da koristite ovaj veb sajt. Pročitaj više o politici kolačića ovde
Potvrdi

Obavestenja na ekranu

JelenaJelena
Huawei P20
Zdravo 😁
Imam P20 i jako sam zadovoljna telefonom, ali imam "problem" ekran mi zasvetli sam od sebe a nije stiglo ni jedno obavestenje i kada imam neko obavestenje tipa viber, insta ne izlazi mi na ekranu vec moram da otkljucam telefon i u padajucem meniju mi se prikazu obavestenja, da li neko ima isto ovakav problem i da li zna da resi? 😁
0

Komentari

• stexi96stexi96
    > @Jelena je rekao:
    > Zdravo 😁
    > Imam P20 i jako sam zadovoljna telefonom, ali imam "problem" ekran mi zasvetli sam od sebe a nije stiglo ni jedno obavestenje i kada imam neko obavestenje tipa viber, insta ne izlazi mi na ekranu vec moram da otkljucam telefon i u padajucem meniju mi se prikazu obavestenja, da li neko ima isto ovakav problem i da li zna da resi? 😁

Probaj da stavis neku sistemsku temu, meni tako nije htelo jer tema nije podrzavala obavestenja na lock screen-u..
    2
  • Huawei ForumHuawei Forum

Kao što je @stexi96 rekao, probaj sa temama koje su kompatibilne, a kad ti ponudi "keep magazine unlock" selektuj "enable"...

2
Prijavite se ili registrujte da biste komentarisali.