Koristimo cookies zbog unapređenja korisničkog iskustva i funkcionalnosti sajta. Nastavkom pregleda naše web stranice slažete se sa upotrebom kolačića. Saznajte više.

Politika kolačića

Ovaj veb sajt koristi kolačiće kako bi pružio bolje iskustvo, dodatke za društvene mreže i za analizu saobraćaja. Saglasni ste sa korišćenjem kolačića ukoliko nastavite da koristite ovaj veb sajt. Pročitaj više o politici kolačića ovde
Potvrdi

Update na .122

Moj aparat je još na .108 , VIP mreža.
Kada ćemo dobiti .122?
Sa njim dolazi AI video i 3D scan koliko sam pročitao?
Hvala,
Luka
1

Komentari

• dr_iggydr_iggy

Ja sam na Telenor mreži, dobio sam update u subotu, kao i patch 02 koji poboljšava face unlock. Sa update-om je došao i AI video, ali 3D scan nisam uspeo da pronađem.

3
  • mackarmackar

ja sam isto uzeo preko vipa i isto mi i dalje verziija .108

0
  • BobeNSBobeNS

Takođe sam uzeo u VIPU telefon 01.11.2018. i dalje mi stoji verzija .108 i nema update...

Možemo li dobiti info kada će biti omogućeno preko VIP mreže da se odradi update, koliko sam čitao to mrežni operater preko kog je uzet telefon treba da omogući
    Hvala

1
  • lukaluka
    Ako bi se neko iz Huaweia oglasio ili još bolje izvršio pritisak na operatera to bi bilo super.
    Za sada se prave mrtvi, ni traga ni glasa?
    0
  • KelermanKelerman
    Ne pusta vam update operater...ne zamlacujte se ljudi.
    0
  • HudinitedHudinited

@Kelerman zapravo ako je zakljucan na mrezu pusta, stim da je vip multinacionalna kompanija verovatno se ceka njihovo odobrenje.... Huawei je update pustio zasigurno,moguce da kasni jer treba malo vremena da OTA stigne na telefon, ne dobijaju je svi u isto vreme...

0
  • lukaluka
    Zna li neko, ako stavim Telenor SIM u telefon uzet u VIP-u hoće li stići update?
    0
  • mackarmackar
    Ja koristim mts sim karticu u telefonu iz vipa, I dalje nema naznaka da će da bude update
    0
  • kutijagrehakutijagreha

Ovo je sramota da se ovoliko ceka apdejt

Dosta njih su dobili novembarsku zastitu,a uredjaj stoji jos na prvom apdejtu (108 Septembar)

0
  • mackarmackar

sad je zvanicna verzija .128 bio bi red da puste makar tu .122

0
  • HudinitedHudinited

Da li je region C432?... ako su telefoni na sim1 sim free onda nije do operatera...

0
  • kutijagrehakutijagreha
    Da, region C432

Sim1 je sim free, proverio sada. Koga onda da jurimo? Huawei kaze da je do operatera, operateri da je do proizvodjaca
    0
  • HudinitedHudinited

@kutijagreha sto vise vremena na forumu provodim to mi je manje jasno, postoji jedna forica :smiley: probajte trebalo bi da radi... Idite na Playstore i instalirajte Firmware finder for Huawei.. automatski ce vam detektovati model telefona i onda nadjite poslednji oficijalni OTA ne beta... prvo proverite da li mozete instalirati klikom na firmware pa onda na check firmware acces i vidite da li vam je dozvoljen update , ako jeste samo kliknite get update through DNS... Srecno

0
  • kutijagrehakutijagreha
    Program nije podrzan za 8.1 pa na gore. Ustvari, jeste, ali mora da se ubaci preko rikaverija. Tu egzibiciju sam odavno batalio, zeleo sam da uz veliku svotu novca to zaboravim, ali kako stvari stoje, moracu opet da krenem da se zanimam.
    0
  • mackarmackar

po nekim forumima pise da cak postoji varijanta da se ubaci sim kartica drugog operatera i da ce da se dobije update. do duse kaze se da mora da se vrati na fabricko i da se ubaci druga kartica

0
  • HudinitedHudinited

@kutijagreha nista od te zanimacije onda... Huawei je zakljucao bootloader-e i ne daju nam kodove :tired_face:

1
  • kutijagrehakutijagreha
    @mackar,tacno da to ne radim. Znaci kad mi dosadi apdejt, da obrisem sve zivo, pa da vidim da li ima neceg novog. Tacno da su jos toliki, ne bih radio.
    Posto vidim da Huawei tim nikako da se udostoji odgovora, znam sta mi je ciniti
    0
  • Huawei ForumHuawei Forum

Još se ne zna tačno, zapravo ne stiže za sve telefone istovremeno... Naročito kada su podverzije software-a u pitanju, zavisi od gomile raznih faktora....

Sve u svemu preostaje vam da budete još samo malo strpljivi :smile: Nije džabe u našem narodu izgreka "strpljen - spašen" :wink:

0
  • kutijagrehakutijagreha
    Zasto ste onda reklamirali 3d live scan?

Zasto ste onda reklamirali AI video efekat ako korisnici koji imaju vec 15 dana uredjaj, a nemaju tu opciju?

Zasto drugi flegship aparati imaju novembarsko azuriranje, a mi samo septembarsko?

Da li mi kao korisnici, i Vi kao obaveznici sa Vasom zakonskom politikom koja obavezuje da svaki mesec imamo nadogradnju/zastitu, imamo pravo da isti uredjaj vratimo, jer tu politiku koju ste se obavezali ne ispunjavate?

Da li bi Vi imali razumevanja prema korisniku da nije platio dva mesecna racuna?

Da li korisnik ima pravo da vrati uredjaj, jer ne moze da ga koristi onako kako vi reklamirate?
    1
  • AlexAlex

@kutijagreha je rekao:

Zasto ste onda reklamirali AI video efekat ako korisnici koji imaju vec 15 dana uredjaj, a nemaju tu opciju?

Zasto drugi flegship aparati imaju novembarsko azuriranje, a mi samo septembarsko?

Da li mi kao korisnici, i Vi kao obaveznici sa Vasom zakonskom politikom koja obavezuje da svaki mesec imamo nadogradnju/zastitu, imamo pravo da isti uredjaj vratimo, jer tu politiku koju ste se obavezali ne ispunjavate?

Da li bi Vi imali razumevanja prema korisniku da nije platio dva mesecna racuna?

Da li korisnik ima pravo da vrati uredjaj, jer ne moze da ga koristi onako kako vi reklamirate?

ne bih da glumim admina ali mozda je bolje da se prvo informises pre nego sto napises svasta. Verzija 122 uopste nema 3D AI, evo recimo gde mozes to da procitas

https://uk.community.huawei.com/mate-20-series-20/how-to-use-the-3d-live-scanning-on-mate-20-pro-675/index1.html#post3134

Negde sam procitao I da bi trebalo do pocetka decembra da se pojavi aplikacija na google play-u I da ce ona biti za 3D AI tako da ne verujem da ce to imati veze sa update-om.
    Da li tebi negde u specifikacijama telefona pise da ima 3D AI? Proizvodjaci nesto promovisu da ce biti ali ako ti to nemas kao zvanicnu specifikaciju onda nikakvog osnova nemas za to sto kazes jer si dobio telefon koji je u skladu sa specifikacijama :smile:
    Razumem naravno I tebe jer sam ja imao slicnu situaciju nekada davno sa tadasnjim Mobtelom jer sam kupio 3g telefon sa video pozivom da bi mi oni rekli da to jos ne radi a reklamirali ga na sve strane :smile: verujem da ce sigurno izbaciti taj 3d scan jer su ga toliko pominjali a do tada se nadam da cu I ja skupiti pare za Mate 20 Pro :wink:

1
  • dr_iggydr_iggy

@kutijagreha je rekao:

Možeš da testiraš aplikaciju sa linka u nastavku:

https://appgallery.cloud.huawei.com/...9?locale=de_DE

0
Prijavite se ili registrujte da biste komentarisali.