Koristimo cookies zbog unapređenja korisničkog iskustva i funkcionalnosti sajta. Nastavkom pregleda naše web stranice slažete se sa upotrebom kolačića. Saznajte više.

Politika kolačića

Ovaj veb sajt koristi kolačiće kako bi pružio bolje iskustvo, dodatke za društvene mreže i za analizu saobraćaja. Saglasni ste sa korišćenjem kolačića ukoliko nastavite da koristite ovaj veb sajt. Pročitaj više o politici kolačića ovde
Potvrdi

Desktop Mode

HudinitedHudinited
Huawei P20
Pozdrav ljudi, nesto cackam po netu i zanima me da li p20 podrzava ovaj mod? Negde kazu da , negde ne, pa ako neko zna provereno neka javi... I ako podrzava gde se moze nabaviti taj adapter uopste ?😁

Komentari

• stexi96stexi96
    > @Hudinited je rekao:
    > Pozdrav ljudi, nesto cackam po netu i zanima me da li p20 podrzava ovaj mod? Negde kazu da , negde ne, pa ako neko zna provereno neka javi... I ako podrzava gde se moze nabaviti taj adapter uopste ?😁

Podrzava, na AliExpress-u.. ima neka tema ovde o tome, proveri..
    1
  • Huawei ForumHuawei Forum

@stexi96 je rekao:
    > @Hudinited je rekao:
    > Pozdrav ljudi, nesto cackam po netu i zanima me da li p20 podrzava ovaj mod? Negde kazu da , negde ne, pa ako neko zna provereno neka javi... I ako podrzava gde se moze nabaviti taj adapter uopste ?😁

Podrzava, na AliExpress-u.. ima neka tema ovde o tome, proveri..

Ima tema: https://huaweiforum.rs/discussion/comment/433#Comment_433 :smile:

0
Prijavite se ili registrujte da biste komentarisali.