Politika kolačića

Ovaj veb sajt koristi kolačiće kako bi pružio bolje iskustvo, dodatke za društvene mreže i za analizu saobraćaja. Saglasni ste sa korišćenjem kolačića ukoliko nastavite da koristite ovaj veb sajt. Pročitaj više o politici kolačića ovde
Potvrdi

Nova launcher, potrosnja baterije

KelermanKelerman
Huawei P20
Ljudi jel ima nekog ovde da koristi Novu na P20? Ja je vec 3 god koristim na android uredjajima i p20 je prvi telefon na kome mi nova trosi 5-7% posto baterije...Sada primecujem i da Huawei home, default launcher ide na 3-4%...kakva su vasa iskustva?
0

Komentari

• HudinitedHudinited

@Kelerman ja sam sa P20 128GB, nase trziste, MTS... Meni se cak cini da mi Nova launcher manje trosi bateriju ali koristim nova launcher pro bez tesla dodatka... a sa teslom, vrlo moguce, ipak je 3rd party i optimizacija za kirin 970 je pod znakom pitanja...

1
  • KelermanKelerman
    @Hudinited izvini tek sada vidim da si mi odgovorio...deinstalirao sam teslu i sesame...i ja sam na nova prime, godinama...smanjila se potrosnja na 3-4%...koliko je tebi?
    0
  • HudinitedHudinited

poslednji put kad sam pogledao bila je 3% medjutim ugasio sam je jer mi sada treba dual whatsapp a huawei ne podrzava tu opciju na 3rd party pa sam prinudjen ponovo na fabriku nazalost.. sto vise koristim vise sam limitiran :disappointed:

1
  • KelermanKelerman
    Default launcher je katastrofa...
    0
  • AlexAlex

@Kelerman je rekao:
    Default launcher je katastrofa...

zavisi ko sta voli. Ja recimo ne volim da instaliram launchere jer imam utisak da mi sa svakim sporije radi telefon I vise trosi bateriju. Mada se slazem da cesto umaju da izgledaju mogo bolje of fabrickih

0
  • KelermanKelerman
    @Alex slazem se za 99 posto launcera ali ne i za Novu...nudi najvise mogucnosti za personalizaciju, izuzetno fluidan rad a i mnogo je prakticnija u odnosu na default (gestures pre svega). Jedino sto mi se cini da trosi malo vise baterije, i to sam primetio samo na P20, na prethodna tri androida manje mi je trosila. Ali i ta za nijansu veća potrosnja mi ne znaci mnogo, jer je vise koristi nego stete.
    1