Politika kolačića

Ovaj veb sajt koristi kolačiće kako bi pružio bolje iskustvo, dodatke za društvene mreže i za analizu saobraćaja. Saglasni ste sa korišćenjem kolačića ukoliko nastavite da koristite ovaj veb sajt. Pročitaj više o politici kolačića ovde
Potvrdi

Touch screen zeza i baguje

MsjekarMsjekar
Huawei P20
Već par meseci koristim P20. U poslednje vreme desi se (uglavnom kod kamere) da se telefon ukoči. Ne pomaže ništa i onda se sam od sebe vrati u normalu. Danas sam primetila da i touch screen zeza. Tipa kod instagram aplikacije, neophodno je dva pa čak i više puta da pritisnem na sliku da bi se otvorila. Počelo je da me izludjuje. Je l imao neko možda ovakav slučaj? Hvalaa

Komentari

• Huawei ForumHuawei Forum
    unete izmene novembar 2018.

@Msjekar Pozdrav i dobro došla na Huawei Forum! :smile:

Možeš za početak da probaš par stvari:

1) Da li si probala da očistiš "keš" telefona? (Ideš u podešavanja - "settings" pa u "storage" i tapneš na "storage cleaner")

Takođe proveri da li imaš neke aplikacije koje ti rade bespotrebno u pozadini i uzimaju "resurse" telefona...

2) Ukoliko prva stvar ne pomogne moj ti je savet da probaš sa "fabričkim resetom". Ta opcija se nalazi u sistemskim podešavanjima (putanja je_ Settings/System/Reset/Factory Data_ reset).

Samo OBRATI PAŽNJU: Ukoliko imaš neke bitne podatke na telefonu prvo ih sačuvaj pa onda radi Factory reset, imaš detaljno uputstvo ovde: https://huaweiforum.rs/discussion/32/kako-lako-sacuvati-podatke-sa-huawei-telefona-na-cloud#latest

Bonus "hint": Eh da ukoliko imaš instalirano više antivirusnih programa obriši ih mogu takođe da prave problem... :wink:

Svakako javi da li je nešto od ovoga gore pomoglo....

Ukoliko imaš još neko pitanje ili nedoumicu - tu smo!

Ugodan dan želi ti
    Marko i tim Huawei Foruma! :blush:

1