Politika kolačića

Ovaj veb sajt koristi kolačiće kako bi pružio bolje iskustvo, dodatke za društvene mreže i za analizu saobraćaja. Saglasni ste sa korišćenjem kolačića ukoliko nastavite da koristite ovaj veb sajt. Pročitaj više o politici kolačića ovde
Potvrdi

Podesavanja za GPRS i MMS nakon svake nadogradnje

HudinitedHudinited
Huawei P20
Da li se jos nekom desava da nakon svakog update-a nekad cak i restarta, salju podesavanja za GPRS i MMS? Znam da ovo nije neki veliki problem i ne treba praviti buku, ali je dosadno i ponavlja se 😂
0

Komentari

• KelermanKelerman
    Ako si u mts onda da...tako i meni na sluzbenom broju stalno stize dok na Vip kartici ne :smile:
    1
  • HudinitedHudinited

@Kelerman jel moguce iskljuciti to nekako?

0
  • KelermanKelerman
    @Hudinited ne znam...
    0
  • Huawei ForumHuawei Forum

@Hudinited Čekaj ako sam te dobro razumeo nakon svakog restarta telefona? Misliš factory reset-a?

Podešavanja za GPRS i MMS obično stignu kada se prvi put prijaviš na neku mrežu (dakle prilikom uključivanja novog telefona), mada neretko i nakon fabričkog resetovanja (factory reset) što je i logično (telefon je vraćen na podešavanja kao da je prvi put uključen)... Dakle ne razumem kako može nekome to da bude "česta pojava"?

Osim ako ne radiš fabričko resetovanje telefona non stop ili menjaš telefone često :smiley:

0
  • HudinitedHudinited
    @Huawei Forum ne mislim factory reset-a, vec obicnog gasenja i paljenja, ne uvek ali ako je duze bio ugasen stize,a stize i nakon svakog update-a...
    0
  • Huawei ForumHuawei Forum
    @Hudinited Kod kog operatera?
    0
  • AlexAlex

@Hudinited je rekao:
    @Huawei Forum ne mislim factory reset-a, vec obicnog gasenja i paljenja, ne uvek ali ako je duze bio ugasen stize,a stize i nakon svakog update-a...

to je do operatora. Ja imam P20 dual SIM I unutra Telenor I MTS. Kada restartujem telefon na MTS mi svaki put stizu konfiguracijske poruke dok na na Telenoru nije taj slucaj. Mislim da to ne mozes nikako da iskljucis.

2
  • HudinitedHudinited
    To mi je jasno da operater salje ali na primer pre p20 to mi se nije desavalo, nazvacu njih pa javljam, uglavnom nije strasno ali je dosadno
    0
  • AlexAlex

@Hudinited je rekao:
    To mi je jasno da operater salje ali na primer pre p20 to mi se nije desavalo, nazvacu njih pa javljam, uglavnom nije strasno ali je dosadno

eeer to jeste, to I mene smara ali sta da se radi :smiley:

0