Koristimo cookies zbog unapređenja korisničkog iskustva i funkcionalnosti sajta. Nastavkom pregleda naše web stranice slažete se sa upotrebom kolačića. Saznajte više.

Politika kolačića

Ovaj veb sajt koristi kolačiće kako bi pružio bolje iskustvo, dodatke za društvene mreže i za analizu saobraćaja. Saglasni ste sa korišćenjem kolačića ukoliko nastavite da koristite ovaj veb sajt. Pročitaj više o politici kolačića ovde
Potvrdi

Problem sa Viber-om

dandan
unete izmene novembar 15 Huawei P20

Poštovani,

Imam Huawei P20 dual sim
imam mali problem sa Viberom - odnosno konstantno mi pokazuje da u toku noći ja koristim aplikaciju (pišem ili razgovaram) iako telefon miruje.

unapred hvala,
pozdrav

0

Komentari

• Huawei ForumHuawei Forum
    unete izmene novembar 15
    @dan Pozdrav i dobro došao na Huawei Forum! :smile:

Ono što bih ti predložio za početak je reinstalacija Viber-a.

Dakle obriši ga skroz zatim obriši keš memoriju telefona i ponovo ga instaliraj. Prilikom registracije na Viber obavezno upiši broj telefona koji ti je na SIM kartici u telefonu.

Javi da li si uspeo...

Ukoliko imaš još neka pitanja i nedoumice - tu smo! :smiley:

Ugodan dan želi ti
    Marko i tim Huawei Foruma! :blush:

Ugodan dan želi ti
    Marko i tim Huawei Foruma

0
  • MladenSadzakMladenSadzak
    @dan imam isti problem, i ne samo ja nego mnogi ljudi. Nije do telefona vec mislim da je do aplikacije. Pisao sam viber timu ali se ne javljau. To se desava zadnjih 10-ak dan
    0
  • HudinitedHudinited
    Kod mene sve ok
    0
  • AlexAlex

@MladenSadzak je rekao:
    @dan imam isti problem, i ne samo ja nego mnogi ljudi. Nije do telefona vec mislim da je do aplikacije. Pisao sam viber timu ali se ne javljau. To se desava zadnjih 10-ak dan

da da, I ja mislim da je to do same aplikacije ... verovatno ce naredna verzija to da ispegla

1
  • Huawei ForumHuawei Forum
    Probano na više uređaja, sve ok. Verovatno je do verzije Viber-a...

Ugodan dan želi ti
    Marko i tim Huawei Foruma

0
Prijavite se ili registrujte da biste komentarisali.