Politika kolačića

Ovaj veb sajt koristi kolačiće kako bi pružio bolje iskustvo, dodatke za društvene mreže i za analizu saobraćaja. Saglasni ste sa korišćenjem kolačića ukoliko nastavite da koristite ovaj veb sajt. Pročitaj više o politici kolačića ovde
Potvrdi

Nova watch lica

BrankoCibicBrankoCibic
Watch GT
Da li se zna kada ce sat dobiti nova Watch face? Ima ih zaista premalo
2

Komentari

• Huawei ForumHuawei Forum
    Trebalo bi vremenom da poraste izbor, malo samo strpljenja, ipak je to nov uređaj... :wink:
    1
  • BrankoCibicBrankoCibic
    Nikako neko normalno "lice" sata da izbace... Ono sa krugovina nije lose ali nekako nedovrseno mi deluje...
    0

@BrankoCibic je rekao:
    Nikako neko normalno "lice" sata da izbace... Ono sa krugovina nije lose ali nekako nedovrseno mi deluje...

Sa poslednjim update-om je stigao i "Elegant" watchface koji mi je super, trenutno ga koristim:

Inače trenutno ima 13 "lica" mislim da je to sasvim dovoljno, po meni za sport je "Outdoors" i "Explorer" recimo savršeno :)

0
  • BrankoCibicBrankoCibic
    Ima dosta tih klasicnih lica ali nema previse sa digitalnim satom, neko "modernije", ne tako elegantno... Inace 13 lica je smesan br u odnosu na konkurenciju... Znam da hardverski nije previse jak sat, ali onda treba omoguciti da sami biramo koja "lica" ce mo imati direktno na satu a ostala skinuti sa telefona preko aplikacije...
    0
    unete izmene februar 4

@BrankoCibic je rekao:
    Ima dosta tih klasicnih lica ali nema previse sa digitalnim satom, neko "modernije", ne tako elegantno... Inace 13 lica je smesan br u odnosu na konkurenciju... Znam da hardverski nije previse jak sat, ali onda treba omoguciti da sami biramo koja "lica" ce mo imati direktno na satu a ostala skinuti sa telefona preko aplikacije...

Zavisi kako kome odgovara. Korisnici koji žele smartwatch sa Android Wear-om uvek mogu da kupe Watch 2 npr. ili neki drugi model i da imaju to što pričaš. Ali nažalost baterija u tom slučaju traje par dana max.... I takvi satovi su cenovno daleko iznad Watch GT-a, dakle sve ima svoje!

Za ljude kojima je bitno da pune svoj pametni sat jednom ili par puta mesečno (kao meni npr.) Watch GT je odličan... Bitna mi je čista funkcionalnost, a "šminka" u vidu watch face-a mi je na poslednjem ili pretposlednjem mestu. Ne volim satove kojima prenatrpaš gomile tih lica i ostalih programčića, a na kraju koristiš i dalje samo dve tri opcije... ;) Mislim to je samo moje skromno mišljenje. :)

0
  • BrankoCibicBrankoCibic
    Slazem se sa tobom... I sat je odlican. Samo nedostaju malo vise lice sata... Vise sa digitalnim satom... To je realno jedina moja zamerka i mislim da je na mestu...
    2
  • BrankoCibicBrankoCibic
    Stigo update... I najgore moguce lice sata u istoriji... Ko pravi odabir treba da mu se zabrani da koristi sat a kamo li nesto drugo... Obradovah se kad vido da ima update i kad ga instalirah razocarenje nema kraja...
    0
  • AlexAlex
    unete izmene februar 18

@BrankoCibic je rekao:
    Stigo update... I najgore moguce lice sata u istoriji... Ko pravi odabir treba da mu se zabrani da koristi sat a kamo li nesto drugo... Obradovah se kad vido da ima update i kad ga instalirah razocarenje nema kraja...

slazem se da nije veliki izbor ali do sada ni na jednom satu nisam imao tako cesto update. Mislim da ce ovo biti ok ali da treba vremena dok se novi OS ne razvije u potpunosti

0
  • n1tr0n1tr0

@Huawei Forum je rekao:

@BrankoCibic je rekao:

Zavisi kako kome odgovara. Korisnici koji žele smartwatch sa Android Wear-om uvek mogu da kupe Watch 2 npr. ili neki drugi model i da imaju to što pričaš. Ali nažalost baterija u tom slučaju traje par dana max.... I takvi satovi su cenovno daleko iznad Watch GT-a, dakle sve ima svoje!

Ali su isto tako i mnogi satovi sa jacim HW (sem ekrana) i Android Wear jeftiniji od Watch GT-a, dakle ne mozemo po ceni da gledamo. Sto se tice baterije - odakle Vam to da bi dodavanje novih watch faces uticalo na bateriju? To je samo kod koji stoji u RAM memoriji ili cak u ROM-u dok ga OS ne pozove da se ucita u RAM, dakle uopste ne utice na bateriju. Najbolja opcija za korisnike bi bilo da se Lite OS otvori kao Open Source projekat tako da developeri sami contribute-uju tom OS-u, sto bi bilo dobro i za Huawei i za korisnike Watch GT-a. Cak ne bi pravilo problem i za prodaju nekog novog Watch GT2 koji bi imao vise RAM/ROM pa samim tim omogucio dev community da naprave kompleksnije stvari.

1
    @n1tr0 Pročitaj malo bolje šta sam napisao. :smile: Nigde nisam rekao da više watch face-ova troši više bat. samo da su šminka po meni.... Al dobro sve je stvar ukusa...

Slažem se sa tobom da bi bilo super da Lite OS bude open source. Kapiram da ga samo isprobavaju da vide kako će proći kod korisnika i na tržištu (nešto slično je radio Samsung sa Tizen-om)...

Koristim već skoro tri meseca ovaj sat i baš sam zadovoljan, mislim da mu je jedina mana što nema varijantu da se odbije poziv porukom npr. i što nema malo više opcija za vežbanje, sve ostalo mi skroz odgovara... :smile:
    1