Politika kolačića

Ovaj veb sajt koristi kolačiće kako bi pružio bolje iskustvo, dodatke za društvene mreže i za analizu saobraćaja. Saglasni ste sa korišćenjem kolačića ukoliko nastavite da koristite ovaj veb sajt. Pročitaj više o politici kolačića ovde
Potvrdi

P20 problem sa ekranom

KelermanKelerman
Huawei P20
Dragi forumasi,

pre par meseci uocio sam na mom p20 belu mrlju. Delovalo je kao da osvetljenje probija na tom mestu. Telefon mi nikada nije padao, sto se kaze pazen je i mazen. Reklamiram ja ProMobi-ju, ljudi usvoje reklamaciju i u vrlo kratkom roku mi telefon zamene novim. Ja sav srecan. I onda danas, opet nakon par meseci primetim istu belu mrlju, malo manju na skoro pa istom mestu kao na prethodnom telefonu. Mrlja se vidi iskljucivo na svetlijim povrsinama a najvise na beloj pozadini. Da li jos neko ima ovakav problem? Potpuno sam razocaran u Huawei, potpuno...
0

Komentari

• stexi95stexi95

@Kelerman hvala bogu tri meseca ga koristim i nema nista.. gde se otprilike nalazi mrlja?

0
  • KelermanKelerman
    > @stexi96 je rekao:
    > @Kelerman hvala bogu tri meseca ga koristim i nema nista.. gde se otprilike nalazi mrlja?

Uz levu ivicu, u gornjem delu ekrana..
    0
  • stexi95stexi95

@Kelerman je rekao:
    > @stexi96 je rekao:
    > @Kelerman hvala bogu tri meseca ga koristim i nema nista.. gde se otprilike nalazi mrlja?

Uz levu ivicu, u gornjem delu ekrana..

Mozda ti se je jednostavno tako zapalo, ne mora da znaci da je telefon los. Niko se nije zalio do sada, a pratim vise foruma o telefonu..

0
  • KelermanKelerman
    > @stexi96 je rekao:
    > @Kelerman je rekao:
    > > @stexi96 je rekao:
    > > @Kelerman hvala bogu tri meseca ga koristim i nema nista.. gde se otprilike nalazi mrlja?
    >
    > Uz levu ivicu, u gornjem delu ekrana..
    >
    >
    >
    >
    >
    > Mozda ti se je jednostavno tako zapalo, ne mora da znaci da je telefon los. Niko se nije zalio do sada, a pratim vise foruma o telefonu..

Ne znam...pregledaj i ti tvoj ekran detaljno...jer prvo pocne pomalo da se primecuje i onda sve vise i vise...proveri dal imas tacke koje su za nijansu vise osvetljene
    0
  • stexi95stexi95
    @Kelerman za sada hvala bogu nista..
    0
  • KelermanKelerman
    unete izmene novembar 2018.
    > @stexi96 je rekao:
    > @Kelerman za sada hvala bogu nista..

Jel koristis cesto opciju "eye comfort" i "natural tone" u podesavanjima ekrana? Meni je to skoro uvek upaljeno... nije mi jasno kako mi se i na ovom telefonu desila ista stvar...a stvarno ga pazim...nije mi jasno zasto mi se opet pojavljuje ovo. @Huawei Forum
    0
  • Huawei ForumHuawei Forum

@Kelerman Ne mogu ti ništa drugo reći sem da ga odneseš na servis da se utvrdi kakav je kvar i da li podleže garanciji...

1
  • stexi95stexi95

@Kelerman je rekao:
    > @stexi96 je rekao:
    > @Kelerman za sada hvala bogu nista..

Jel koristis cesto opciju "eye comfort" i "natural tone" u podesavanjima ekrana? Meni je to skoro uvek upaljeno... nije mi jasno kako mi se i na ovom telefonu desila ista stvar...a stvarno ga pazim...nije mi jasno zasto mi se opet pojavljuje ovo. @Huawei Forum

Nikad ni jednu od tih opcija..

0
  • KelermanKelerman
    > @Huawei Forum je rekao:
    > @Kelerman Ne mogu ti ništa drugo reći sem da ga odneseš na servis da se utvrdi kakav je kvar i da li podleže garanciji...

Garanciji podleže sigurno, uostalom da nije tako ne bi mi i prvi put zamenili. Samo se pitam ima li smisla to raditi...Razmisljao sam o nacinu na koji je telefon koriscen prethodnih meseci, i jedino sto mi pada na pamet je da je konstantno ukljucen rezim "natural tone" i "eye comfort" sto za rezultat ima topliji prikaz boja. Pomalo se i sam razumem pa kao mogucnost vidim da pri toplijem prikazu se lcd panel vise zagreva...Ali to su opcije koje je sam proizvodjac stavio, sve to spada u normalnu upotrebu uredjaja ne bi trebalo da za posledicu ima ovakve bele mrlje...
    0
  • MiroslavMiroslav
    Pre par dana mi se pojavile 2 bele tacke na ekranu, izgledaju mi kao mrtvi pikseli, najbolje se vide na beloj povrsini, jedna u gornjem delu jedna u donjem... Uzet u mts u aprilu 2018, da li da ga nosim u servis posto me jako iznerviralo to?
    0
  • HudinitedHudinited
    @Miroslav ako su onako svetlije bele od ostatka ekrana onda telefon ili je bio nagnjecen tj ekran.. ili je previse lepka sto bi bila fabricka greska zavisi kako oni okarakterisu...
    0
  • KelermanKelerman
    > @Miroslav je rekao:
    > Pre par dana mi se pojavile 2 bele tacke na ekranu, izgledaju mi kao mrtvi pikseli, najbolje se vide na beloj povrsini, jedna u gornjem delu jedna u donjem... Uzet u mts u aprilu 2018, da li da ga nosim u servis posto me jako iznerviralo to?

Druze meni su zbog toga zamenili telefon. Nakon par meseci i na novom telefonu isto...sada zivim sa tom belom mrljom...nemam zivaca da se ganjam sa servisom, ako se pojave nove reklamiracu i traziti zamenu ekrana...jel ti stalno upaljen eye comfort mode i natural tone? Citao sam na stranim forumima da se pri tim rezimima rada ekran vise zagreva pa dolazi do pojave tih tacaka...e sad da li je to tacno ne znam...
    1