Koristimo cookies zbog unapređenja korisničkog iskustva i funkcionalnosti sajta. Nastavkom pregleda naše web stranice slažete se sa upotrebom kolačića. Saznajte više.

Politika kolačića

Ovaj veb sajt koristi kolačiće kako bi pružio bolje iskustvo, dodatke za društvene mreže i za analizu saobraćaja. Saglasni ste sa korišćenjem kolačića ukoliko nastavite da koristite ovaj veb sajt. Pročitaj više o politici kolačića ovde
Potvrdi

Problem sa baterijom

velimirsvelimirs
Huawei P20

Pozdrav forumasi, danas sam uocio jedan problem pa da ga podelim sa vama. Naime, primetio sam da kada mi baterija na telefonu (P20 4/64) dodje do 13% krene naglo da opada procentaza, maltene jedan procenat u roku od 5-10 sekundi. Zatim na 3% izadje ono obavestenje da ce se uredjaj ugasiti u roku od 30 sekundi ali se ugasi za 5. Kada se konacno ugasi i prikljucim ga na punjac baterija krene da se puni i gotovo momentalno ode sa 1 na 13 procenata. Da li je jos neko od vas imao ovakav problem i ako jeste kako ga je resio, a i ako nije da li neko ima predlog za resenje? Inace uredjaj je kupljen pre 2 i po meseca u Vip-u.

0

Komentari

• Huawei ForumHuawei Forum
    Hm baš čudno. Od kada si primetio ovaj problem?

Probaj sa factory resetom, pa vidi da li i posle toga problem postoji.

Ugodan dan želi ti
    Marko i tim Huawei Foruma

0
  • AlexAlex

@velimirs je rekao:
    Pozdrav forumasi, danas sam uocio jedan problem pa da ga podelim sa vama. Naime, primetio sam da kada mi baterija na telefonu (P20 4/64) dodje do 13% krene naglo da opada procentaza, maltene jedan procenat u roku od 5-10 sekundi. Zatim na 3% izadje ono obavestenje da ce se uredjaj ugasiti u roku od 30 sekundi ali se ugasi za 5. Kada se konacno ugasi i prikljucim ga na punjac baterija krene da se puni i gotovo momentalno ode sa 1 na 13 procenata. Da li je jos neko od vas imao ovakav problem i ako jeste kako ga je resio, a i ako nije da li neko ima predlog za resenje? Inace uredjaj je kupljen pre 2 i po meseca u Vip-u.

Ja imam P20 I nemam taj problem. Normalno se trosi bez obzira na nivo baterije. Poslusaj admina za factory reset a ako ti ne pomogne idi na servis jer ti je baterija pod garancijom kao I telefon :smile:
    aaa da, jko je bitno da li koristis original punjac koji si dobio uz telefon. Ako koristis neki drugi kineski punjac ili ko zna koji, mozda je to razlog :wink:

1
  • velimirsvelimirs

@Huawei Forum je rekao:
    Hm baš čudno. Od kada si primetio ovaj problem?

Probaj sa factory resetom, pa vidi da li i posle toga problem postoji.

Probao, problem je delimicno resen, sada se prazni normalno od 13% do 1% ali mi se SOT-a dosta smanjio, pre sam izvlacio po 6-7 sati, sada jedva 4-4.5. Inace imam poslednju verziju softvera 8.1.0.168

@Alex je rekao:

@velimirs je rekao:

Ja imam P20 I nemam taj problem. Normalno se trosi bez obzira na nivo baterije. Poslusaj admina za factory reset a ako ti ne pomogne idi na servis jer ti je baterija pod garancijom kao I telefon :smile:
    aaa da, jko je bitno da li koristis original punjac koji si dobio uz telefon. Ako koristis neki drugi kineski punjac ili ko zna koji, mozda je to razlog :wink:

Koristim originalan punjac i kabli koji su dobijeni u pakovanju pri kupovini telefona :smiley:

1
  • AlexAlex

Izlazi u decembru 9-ka za njega. To ce ti vrlo verovatno resiti problem. Sacekaj jos malo :blush:

1
  • mickomilmickomil
    Pročitaj temu P9 problem sa baterijom. Ja sam imao sličan problem i rešen mi je u servisu.
    Inače ljudi ovde pišu kada im se javi problem, a kada ga reše ne podele to sa drugima.
    1
  • Huawei ForumHuawei Forum
    unete izmene decembar 3

@mickomil Slažem se. :smile: Bilo bi red da i ovi što su rešili problem se zahvale ili podele sa drugima...

Ugodan dan želi ti
    Marko i tim Huawei Foruma

0
  • velimirsvelimirs

@Alex je rekao:
    Izlazi u decembru 9-ka za njega. To ce ti vrlo verovatno resiti problem. Sacekaj jos malo :blush:

Nadam se stvarno :smiley: > @mickomil je rekao:

Pročitaj temu P9 problem sa baterijom. Ja sam imao sličan problem i rešen mi je u servisu.
    Inače ljudi ovde pišu kada im se javi problem, a kada ga reše ne podele to sa drugima.

Upravo procitao. Primetio sam da je problem "nestao". Normalno se prazni a i SOT se vratio u normalu, 6-7 sati. Ne znam stvarno sta mu je bilo, jedino sto je ostalo je da se umesto za aproksimalno 30 ugasi za 5-10 sekundi od kad izadje ono obavestenje da ce se uredjaj iskljuciti ukoliko ga ne prikljucim na punjenje.

@Huawei Forum je rekao:
    @mickomil Slažem se. :smile: Bilo bi red da i ovi što su rešili problem se zahvale ili podele sa drugima...

Svakako da bih se zahvalio i ostavio update da pomognem i nekom drugom ako ima slican problem ali nista jos nisam hteo da pisem dok ne stigne 9ka i vidim da li je problem definitivno resen ili ne. :smile:

0
Prijavite se ili registrujte da biste komentarisali.