Politika kolačića

Ovaj veb sajt koristi kolačiće kako bi pružio bolje iskustvo, dodatke za društvene mreže i za analizu saobraćaja. Saglasni ste sa korišćenjem kolačića ukoliko nastavite da koristite ovaj veb sajt. Pročitaj više o politici kolačića ovde
Potvrdi

Matična ploča!

EchoBurNEchoBurN
Huawei P10 Plus

Dobar dan, novi sam član na ovom forumu, ali koristim huawei već duže vreme.. Kupio sam huawei p10 plus, i posle dva meseca mi je crkla matična ploča.. Problem je što nemam garanciju, jer je telefon kupljen u inostranstvu.. Zvao sam Vaš ovlašćeni servis i rečeno mi je da matična ploča košta 58000 dinara, ja sam svoj telefon platio 370e.. Tako da mi se to nikako ne isplati.. Svrha ovog posta, je, da vas pitam da li postoji bilo gde na svetu da se uzme ta ploča, jer sam već dva meseca bez telefona!
Hvala unapred!

Tagovano:
0

Komentari

• Huawei ForumHuawei Forum
    unete izmene novembar 2018.

@EchoBurN Pozdrav i dobro došao na Huawei Forum!

Jedino što mogu da ti kažem je da se ta ploča naručuje preko ovlašćenog servisa koji je jedini merodavan da ti je i zameni. Sve ostalo je "na svoju ruku" i nema nikakve garancije da će ti biti posle popravke sve ok.

Ako je cena tolika mislim da ti se više isplati da kupiš nov telefon :smile:

Ukoliko imaš još neka pitanja i nedoumice - tu smo!

Ugodan dan želi ti
    Marko i tim Huawei Foruma!

0
  • EchoBurNEchoBurN
    Hvala puno.. Nije mi problem da imam garanciju, samo da je zamenim.. E sad moje pitanje je, da li postoji bilo gde ta matična ploča da se kupi da je zamenim, sem u ovlašćenom servisu?
    0
  • KelermanKelerman
    > @EchoBurN je rekao:
    > Hvala puno.. Nije mi problem da imam garanciju, samo da je zamenim.. E sad moje pitanje je, da li postoji bilo gde ta matična ploča da se kupi da je zamenim, sem u ovlašćenom servisu?

Druze vec su ti odgovorili. Mesto gde da kupis ti sigurno nece reci tako da ces morati da se snadjes sam, sto u danasnje vreme i nije tako tesko. Malo proguglaj...raspitaj se po servisima.
    0
  • EchoBurNEchoBurN
    > @Kelerman je rekao:
    > > @EchoBurN je rekao:
    > > Hvala puno.. Nije mi problem da imam garanciju, samo da je zamenim.. E sad moje pitanje je, da li postoji bilo gde ta matična ploča da se kupi da je zamenim, sem u ovlašćenom servisu?
    >
    > Druze vec su ti odgovorili. Mesto gde da kupis ti sigurno nece reci tako da ces morati da se snadjes sam, sto u danasnje vreme i nije tako tesko. Malo proguglaj...raspitaj se po servisima.

Pozdrav!
    Problem je što nema gde nisam probao, počevši od raznoraznih servisa, do ebay-a, aliexpress-a i da ne nabrajam dalje.. Kao da ne postoji nigde deo! Zato sam se ovde i javio za neku pomoć..
    0
  • Huawei ForumHuawei Forum

@EchoBurN Postoji. Ali očigledno ti se ne isplati da popravljaš. Stari prodaj u delove, ekran i baterija i možda još nešto što nije crklo vredi nekome.

Uzmi dodaj na to koliko možeš i kupi lepo ovde u Srbiji tel. sa garancijom...

0
  • AlexAlex

@EchoBurN je rekao:
    > @Kelerman je rekao:
    > > @EchoBurN je rekao:
    > > Hvala puno.. Nije mi problem da imam garanciju, samo da je zamenim.. E sad moje pitanje je, da li postoji bilo gde ta matična ploča da se kupi da je zamenim, sem u ovlašćenom servisu?
    >
    > Druze vec su ti odgovorili. Mesto gde da kupis ti sigurno nece reci tako da ces morati da se snadjes sam, sto u danasnje vreme i nije tako tesko. Malo proguglaj...raspitaj se po servisima.

Pozdrav!
    Problem je što nema gde nisam probao, počevši od raznoraznih servisa, do ebay-a, aliexpress-a i da ne nabrajam dalje.. Kao da ne postoji nigde deo! Zato sam se ovde i javio za neku pomoć..

Ako si ga kupio u inostranstvu, trebao bi da tamo imas garanciju ako je legalno kupljen telefon. Ako je tako, posalji po nekome ko bude tamo isao. I da ga castis sa 50 ili 100 evra opet te dodje jeftinije nego na neki drugi nacin. E sad ako si kupio na crno to je vec tvoja greska ...

1
Prijavite se ili registrujte da biste komentarisali.