Politika kolačića

Ovaj veb sajt koristi kolačiće kako bi pružio bolje iskustvo, dodatke za društvene mreže i za analizu saobraćaja. Saglasni ste sa korišćenjem kolačića ukoliko nastavite da koristite ovaj veb sajt. Pročitaj više o politici kolačića ovde
Potvrdi

Imam 2 pitanja u vezi HUAWEI MATE 20 LITE

ShusterShuster
Huawei Mate 20 Lite

1 pitanje: šta znači u menadžeru telefona pod stavkom brisanje pa onda onaj točkić-setings u kome ima automatsko brisanje (automatski identifikuj neželjene stavke i trajno ih izbriši nakon 14 dana). Moje pitanje je koje će on to neželjene stavke automatski brisati nakon 14 dana ( slike, video zapise ili nešto drugo) ?

2 pitanje : instalirao sam nekoliko aplikacija missed call reminder sa google play prodavnice na telefon i ni jedna neće da me opominje kada dođe do propuštenog poziva ili sms-a. Da li ima neka aplikacija baš za huawei telefone ili kako da podesim da bi mi to radilo ? Ranije sam imao lg i bilo je dovoljno samo da se instalira aplikacija i namesti interval i ton obaveštenja. Na huawei-u to uradim i neće.

Unapred zahvalan

0

Komentari

• Huawei ForumHuawei Forum
    unete izmene novembar 2018.
    1. Verovatno misliš na podešavanja za Storage Cleaner... Nemoj da brineš u pitanju su cash fajlovi koji se nagomilaju tokom vremena i njihovim brisanjem ti neće nestati ništa bitno iz telefona....

2. Telefon ima LED notifikaciju u gornjem delu koja te obaveštava prilikom propuštenih poziva (mislim da blinka zeleno nisam siguran). Svakako prilikom otključavanja telefona imaš notifikaciju o propuštenim pozivima. E sad ako ti baš treba neki menadžer tj. podsetnik za te stvari probaj sa nekoliko aplikacija, ako ne radi ta koju si probao, probaj neku drugu...

0
  • HudinitedHudinited
    > @Shuster je rekao:
    > 1 pitanje: šta znači u menadžeru telefona pod stavkom brisanje pa onda onaj točkić-setings u kome ima automatsko brisanje (automatski identifikuj neželjene stavke i trajno ih izbriši nakon 14 dana). Moje pitanje je koje će on to neželjene stavke automatski brisati nakon 14 dana ( slike, video zapise ili nešto drugo) ?
    >
    > 2 pitanje : instalirao sam nekoliko aplikacija missed call reminder sa google play prodavnice na telefon i ni jedna neće da me opominje kada dođe do propuštenog poziva ili sms-a. Da li ima neka aplikacija baš za huawei telefone ili kako da podesim da bi mi to radilo ? Ranije sam imao lg i bilo je dovoljno samo da se instalira aplikacija i namesti interval i ton obaveštenja. Na huawei-u to uradim i neće.
    >
    > Unapred zahvalan

2. Proveri da li aplikacija ima sve potrebne dozvole (permissions) i accessibility...
    0