Politika kolačića

Ovaj veb sajt koristi kolačiće kako bi pružio bolje iskustvo, dodatke za društvene mreže i za analizu saobraćaja. Saglasni ste sa korišćenjem kolačića ukoliko nastavite da koristite ovaj veb sajt. Pročitaj više o politici kolačića ovde
Potvrdi

P20 Pro - maska

Manda94Manda94
Huawei P20 Pro

Kupio sam pre 2 meseca ovaj telefon i imam "problem" što se tiče pronalaska maske za isti. Naime, koju god masku da sam probao (između ostalog i u Huawei prodavnici) zadnje kamere štrče, pa mi je cim da ne puknu prilikom nekog pada jer su nezaštićene. Obišao sam i par prodavnica u Beogradu, naručio sa AliExpress-a dve maske i sve imaju taj isti problem - štrče zadnje kamere. Pa me zanima da li znate neku prodavnicu/sajt gde mogu da kupim dovoljno debelu masku koja bi zaštitila kamere? :smiley:

0

Komentari

• Huawei ForumHuawei Forum

Nemoj da se ljutiš, ali toliko imaš veliki izbor case-ova svuda da mi tvoje pitanje deluje, onako da kažem najblaže rečeno, neverovatno! :smiley: Elem da ne reklamiram nikoga, pogledaj malo po velikim tržnim centrima, ako te pak mrzi da se šetaš baci pogled na Internetu-u.

Hm, kažeš na AliExpress-u nema? :smile: Evo ti moja futrola sa Alija meni je savršena, doduše ja imam Mate 10 Pro ali sigurno možeš da nađeš i za svoj telefon samo nisi dovoljno dugo tražio...

0
  • Manda94Manda94
    unete izmene novembar 2018.
    Je l' znas uopste kako izgledaju zadnje kamere za ovaj telefon ili nisi lepo procitao sta sam napisao? 😃 Nisu problem maske u smislu maski, imam ih 3 za ovaj telefon (2 sa ali-a i 1 sto je dobijena uz telefon) ali problem je sto su sve maske isuvise tanke i kamere su mu i dalje na izvol'te, takoreci.. Pad na ledja telefona bez obzira da li ima masku ce slomiti dve kamere od zadnje tri kamere, one dve koje su ispupcene.. U tome je problem, ne u izboru maski.
    0
  • Manda94Manda94
    unete izmene novembar 2018.
  • Huawei ForumHuawei Forum
    @Manda94 Ok štrče, isto kao i kod mene zato kažem, nađeš samo sa dubljim izrezima i vozi... :smile:

Nemoj da brineš neće se tako lako oštetiti i sa tom maskom koju imaš, ako telefon koristiš "normalno"... :smiley:
    0
  • HudinitedHudinited
    > @Manda94 je rekao:
    > Evo na sta mislim..

Huawei smart cover?
    Meni na p20 pokriva za milimetar :)
    0
  • BogarBogar
    Napravljene su da budu izbacene svega milimetar-dva,da se ne bi gubilo na eatetici. Ne brini anece ti se izgrebati staklo na kamerama. Koristim hw masku i case i nista im nije 😄
    0