Politika kolačića

Ovaj veb sajt koristi kolačiće kako bi pružio bolje iskustvo, dodatke za društvene mreže i za analizu saobraćaja. Saglasni ste sa korišćenjem kolačića ukoliko nastavite da koristite ovaj veb sajt. Pročitaj više o politici kolačića ovde
Potvrdi

Aplikacija za poruke

Manda94Manda94
Huawei P20 Pro

Aplikacija za poruke koja je stigla uz telefon guglova "messages" s vremena na vreme ima razne bagove. Označim poruke da su pročitane, one ostanu nepročitane, nekada neće da kopira tekst itd.. Pa imam pitanje da li neko zna odakle mogu da skinem original Huawei aplikaciju za poruke kao što ima na P10 modelu? :smiley:

0

Komentari

• Huawei ForumHuawei Forum

@Manda94 Pozdrav i dobro došao na Huawei Forum! :smile:

Pre svega retko koga sam čuo da se žali na aplikaciju za poruke upravo na P20 Pro telefonu... Barem ne na ovom forumu... :wink: Da li si možda gledao "dozvole" (permissions) za messages? A koja su ti ažuriranja poslednja na telefonu?

0
  • Manda94Manda94
    Sve dozvole su u redu, aplikacija je azurirana ali je ista tesko smece jer je iz guglove kuhinje 😃 Vise mi se svidja originalna, huawei aplikacija koja su sam imao na P10 modelu, pa ako imas link, postavi ga.
    0
  • Huawei ForumHuawei Forum

Nema. Sve će biti "ispeglano" sa najnovijom verzijom software-a koja će izaći u decembru...

0
  • AlexAlex

@Manda94 je rekao:
    Sve dozvole su u redu, aplikacija je azurirana ali je ista tesko smece jer je iz guglove kuhinje 😃 Vise mi se svidja originalna, huawei aplikacija koja su sam imao na P10 modelu, pa ako imas link, postavi ga.

Ja sam imao isti problem na P20. Kada sam skinuo beta app I dobio testni android 9 prordilo je sve. Tako da kao sto ti je admin rekao, devetka ce sve da ispegla :smile:

1
  • Manda94Manda94
    Dobih danas 9.0.0.163 isto smece od aplikacije za poruke je tu, nema one huawei koju sam imao na P10, jadno
    0