Koristimo cookies zbog unapređenja korisničkog iskustva i funkcionalnosti sajta. Nastavkom pregleda naše web stranice slažete se sa upotrebom kolačića. Saznajte više.

Politika kolačića

Ovaj veb sajt koristi kolačiće kako bi pružio bolje iskustvo, dodatke za društvene mreže i za analizu saobraćaja. Saglasni ste sa korišćenjem kolačića ukoliko nastavite da koristite ovaj veb sajt. Pročitaj više o politici kolačića ovde
Potvrdi

Huawei Forum Meetup

Huawei AdminHuawei Admin
unete izmene decembar 6 Novosti

Želiš da osvojiš Mate 20 Pro telefon, bolje upoznaš Huawei uređaje ili postaviš pitanje Tech Geniusu?
Prijavi se na Huawei Forum Meetup događaj, pridruži su zajednici i postani deo prvog Huawei Forum okupljanja.

📅Kada?
11. decembar od 17h do 19h

📍Gde?
Marsh Open space (http://openspace.marsh.co.rs/sr/)

📨 Kako se prijaviti?

☑️Registruj se na http://huaweiforum.rs
☑️Pošalji poruku (navedi svoje Ime i Prezime) korisniku: Huawei Forum
☑️Budi brz/a jer imamo limitiran broj ulaznica! 👏

Prvih 30 korisnika Huawei Foruma koji pošalju poruku će dobiti pozivnicu za MeetUp.

Napomena: MeetUp događaju je moguće prisustvovati samo sa pozivnicom.

4

Komentari

• AlexAlex

ovo zvuci zanimljivo :smiley:

1
  • AleksandarAleksandar
    Steta, tog dana radim od 16h, inace bih se prijavio.
    1
  • AlexAlex

@Aleksandar je rekao:
    Steta, tog dana radim od 16h, inace bih se prijavio.

Menjaj smenu, vidis da ce neko of nas koji budemo ucestvovali dobiti Mate 20 Pro. Malo li je :smiley:

2
  • AleksandarAleksandar
    Izgleda da cu moci :)
    1
  • AlexAlex

super mada sto vise ljudi vise konkurencije za Mate 20 Pro sto mi ne odgovara :smiley:

1
  • vladomvladom
    Pozivnice podeljene?
    0
  • AlexAlex

@vladom je rekao:
    Pozivnice podeljene?

Hej meni je admin odgovorio danas potvrdno da sam na spisku I da na ulazu kazem ime I prezime. Koliko kapiram to je to :smile: a pitaj ga slobodno ako hoces da e prijavis, ne verujem da ce nekome reci ne mozes da dodjes pa cak I da bude preko planiranog broja

0
Prijavite se ili registrujte da biste komentarisali.