Politika kolačića

Ovaj veb sajt koristi kolačiće kako bi pružio bolje iskustvo, dodatke za društvene mreže i za analizu saobraćaja. Saglasni ste sa korišćenjem kolačića ukoliko nastavite da koristite ovaj veb sajt. Pročitaj više o politici kolačića ovde
Potvrdi

Huawei Forum Meetup

Huawei AdminHuawei Admin
unete izmene decembar 2018. Novosti

Želiš da osvojiš Mate 20 Pro telefon, bolje upoznaš Huawei uređaje ili postaviš pitanje Tech Geniusu?
Prijavi se na Huawei Forum Meetup događaj, pridruži su zajednici i postani deo prvog Huawei Forum okupljanja.

📅Kada?
11. decembar od 17h do 19h

📍Gde?
Marsh Open space (http://openspace.marsh.co.rs/sr/)

📨 Kako se prijaviti?

☑️Registruj se na http://huaweiforum.rs
☑️Pošalji poruku (navedi svoje Ime i Prezime) korisniku: Huawei Forum
☑️Budi brz/a jer imamo limitiran broj ulaznica! 👏

Prvih 30 korisnika Huawei Foruma koji pošalju poruku će dobiti pozivnicu za MeetUp.

Napomena: MeetUp događaju je moguće prisustvovati samo sa pozivnicom.

4

Komentari

• AlexAlex

ovo zvuci zanimljivo :smiley:

1
  • AleksandarAleksandar
    Steta, tog dana radim od 16h, inace bih se prijavio.
    1
  • AlexAlex

@Aleksandar je rekao:
    Steta, tog dana radim od 16h, inace bih se prijavio.

Menjaj smenu, vidis da ce neko of nas koji budemo ucestvovali dobiti Mate 20 Pro. Malo li je :smiley:

2
  • AleksandarAleksandar
    Izgleda da cu moci :)
    1
  • AlexAlex

super mada sto vise ljudi vise konkurencije za Mate 20 Pro sto mi ne odgovara :smiley:

1
  • vladomvladom
    Pozivnice podeljene?
    0
  • AlexAlex

@vladom je rekao:
    Pozivnice podeljene?

Hej meni je admin odgovorio danas potvrdno da sam na spisku I da na ulazu kazem ime I prezime. Koliko kapiram to je to :smile: a pitaj ga slobodno ako hoces da e prijavis, ne verujem da ce nekome reci ne mozes da dodjes pa cak I da bude preko planiranog broja

0
  • Huawei AdminHuawei Admin
    Ljudi evo znaka za ulaz, iza zgrade sa desne strane su stepenice za gore. Samo ih pratite :smile:
    0
Prijavite se ili registrujte da biste komentarisali.