Koristimo cookies zbog unapređenja korisničkog iskustva i funkcionalnosti sajta. Nastavkom pregleda naše web stranice slažete se sa upotrebom kolačića. Saznajte više.

Politika kolačića

Ovaj veb sajt koristi kolačiće kako bi pružio bolje iskustvo, dodatke za društvene mreže i za analizu saobraćaja. Saglasni ste sa korišćenjem kolačića ukoliko nastavite da koristite ovaj veb sajt. Pročitaj više o politici kolačića ovde
Potvrdi

Weather se ne ažurira

lukaluka
Watch GT
Meni stoji da je napolju 0c već par dana, restartovao sam i sat i telefon, i opet isto..
Jel ima još neko ovaj problem?
0

Komentari

• lukaluka
    Ažurirao se nakon što sam otvorio weather na telefonu, verovatno app ne radi u pozadini ako nema widget..
    0
  • BrankoCibicBrankoCibic
    Mora da se upali gps kad se sinhronizuje sat sa mobilnim, jedino tako azurira weather na satu... Glupo ali tako je
    1
  • AlexAlex

@BrankoCibic je rekao:
    Mora da se upali gps kad se sinhronizuje sat sa mobilnim, jedino tako azurira weather na satu... Glupo ali tako je

svaka cast. Dobio sam GT na poklon I koristim ga sa P20 I poludeo sam pokusavajuci da nadjem resenje. Ne bi mi palo na pamet da je to for a ali bukvalno nikada :smile:

0
  • lukaluka
    @BrankoCibic meni je lokacija uvek upaljena... A kako forsiraš sinhronizaciju, kroz weather ili health?
    0
  • BrankoCibicBrankoCibic
    Kad ti se rifresuje weather, naravno fabricka aplikacija probaj preko glavne aplikacije za sat... Trebalo bi da je osvezila
    0
  • lukaluka
    @BrankoCibic da, uspeo! Mada ako moram da otvorim dve app na telefonu da bih imao ispravno vreme na satu gubi poentu.. 🤔
    0
  • AlexAlex

@luka je rekao:
    @BrankoCibic da, uspeo! Mada ako moram da otvorim dve app na telefonu da bih imao ispravno vreme na satu gubi poentu.. 🤔

Meni je samo upaljena lokacija I ne otvaram aplikaciju za vreme na telefonu I koliko vidim azurira se. Izgleda da je poenta da ne gasis lokaciju na telefonu

0
Prijavite se ili registrujte da biste komentarisali.