Koristimo cookies zbog unapređenja korisničkog iskustva i funkcionalnosti sajta. Nastavkom pregleda naše web stranice slažete se sa upotrebom kolačića. Saznajte više.

Politika kolačića

Ovaj veb sajt koristi kolačiće kako bi pružio bolje iskustvo, dodatke za društvene mreže i za analizu saobraćaja. Saglasni ste sa korišćenjem kolačića ukoliko nastavite da koristite ovaj veb sajt. Pročitaj više o politici kolačića ovde
Potvrdi

Šablon

Desila mi se nesvakidašnja glupost, izgleda da sam zaboravio šablon od devet tačaka jer ne verujem da je išta drugo moglo da se desi. Otisak prsta funkcioniše tako da za sada mogu da otključam ekran. Šta mi je činiti. Hvala unapred
0

Komentari

• Huawei ForumHuawei Forum
    Hm, ako ti funkcioniše otisak prsta verovatno imaš onaj backup password?

Jel si probao preko njega da resetuješ podešavanja šablona?

Ugodan dan želi ti
    Marko i tim Huawei Foruma

0
  • YeshuaYeshua
    Jesam ali i za to mi traži šablon. Da li bi vraćanje na fabričke podatke pomoglo? :'(
    0
    Bi sigurno. Ali pre toga uradi backup ako imas važne podatke u telefonu.

Ugodan dan želi ti

0
  • YeshuaYeshua

e sad mu ne mogu nista, zakljucao se i ne mogu ni otiskom da otkljucam ekran. pokusao sam da ga resetujem ali mi je stalno trazio sifru tako da ni to nisam uspeo. neki predlog?

0

Onda ćeš morati "ručno" da ga fabrički resetuješ:

1. Prvo isključiš telefon skroz (na "Power" taster)
    2. Kada je telefon skroz isključen držiš istovremeno taster za paljenje i za pojačanje zvuka na telefonu ("Power" + "Volume UP") nekoliko sekundi
    3. Kada se pojavi Recovery mod pustiš tastere
    4. Sada odabereš opciju "Wipe Data/Factory Reset" (pomeraš selekciju gore/dole sa tasterima za pojačanje i stišavanje zvuka - Volume UP/DOWN, a sa tasterom "Power" biraš opciju)
    5. Potvrdiš brisanje kada te pita
    6. Kada se procedura završi odabereš opciju "Reboot system now"

Naravno svestan si da će ti sve biti obrisano sa telefona (osim onoga na SD kartici)? Javi ako si uspeo i ubuduće budi oprezniji! :smile:

Ugodan dan želi ti

0
  • YeshuaYeshua
    Jesam, uspeo sam, sada je sve pod kontrolom, vratio podatke sa kartice, a sad odoh na posao. Hvala puno. B)
    1

@Yeshua Nema frke. :wink:

Ugodan dan želi ti

0
Prijavite se ili registrujte da biste komentarisali.