Koristimo cookies zbog unapređenja korisničkog iskustva i funkcionalnosti sajta. Nastavkom pregleda naše web stranice slažete se sa upotrebom kolačića. Saznajte više.

Politika kolačića

Ovaj veb sajt koristi kolačiće kako bi pružio bolje iskustvo, dodatke za društvene mreže i za analizu saobraćaja. Saglasni ste sa korišćenjem kolačića ukoliko nastavite da koristite ovaj veb sajt. Pročitaj više o politici kolačića ovde
Potvrdi

Notifikacije na zakljucanom ekranu

Kako mogu da namestim notifikacije na zakljucanom ekranu? Kad stigne neko obavestenje samo mi da znak da imam ali moram prvo da ga otkljucam da bih video. Jel postoji neka opcija da se odmah vidi na zakljucanom ekranu?
0

Komentari

• Huawei ForumHuawei Forum

Kad u podešavanjima odabereš opciju "Notifications" imaš podopciju "Lock screen notifications". Tu treba da ti je odabrana opcija "Show" kao na slici ispod:

Ugodan dan želi ti
    Marko i tim Huawei Foruma

1
  • PredragGacicPredragGacic
    Hvala, to sam znao, mislio sam na ovo npr. Stigne vam poruka i ne vidite odmah. Ekran se ugasi posle par sekundi jer je zakljucan i onda sve dok ga ne otkljucate ne znate da li imate obavestenja.

I jos jedno pitanje. Kada namestim auto. Osvetljenje i nekad vam zatreba da to rucno uradite. Spustim gornji zaslon pojacam ili smanjim svetlo, i on se vise ne vraca sam na auto. Osvetljenje sve dok ne odem u podesavanja, ugasim i upalim auto. Osvetljenje. Onda sam promeni a do tada ostaje na onom sto smam namestio. Bilo bi super kada bi ispod osvetljenja bila kratka precica da kad vec promenimo rucno mozemo tako isto brzo da vratomo na auto.
    0

@PredragGacic je rekao:
    Hvala, to sam znao, mislio sam na ovo npr. Stigne vam poruka i ne vidite odmah. Ekran se ugasi posle par sekundi jer je zakljucan i onda sve dok ga ne otkljucate ne znate da li imate obavestenja.

I jos jedno pitanje. Kada namestim auto. Osvetljenje i nekad vam zatreba da to rucno uradite. Spustim gornji zaslon pojacam ili smanjim svetlo, i on se vise ne vraca sam na auto. Osvetljenje sve dok ne odem u podesavanja, ugasim i upalim auto. Osvetljenje. Onda sam promeni a do tada ostaje na onom sto smam namestio. Bilo bi super kada bi ispod osvetljenja bila kratka precica da kad vec promenimo rucno mozemo tako isto brzo da vratomo na auto.

Ja imam tu opciju na Mate-u 10 Pro.... Koja verzija software-a ti je na telefonu? Nadam se da misliš na ovo (slika ispod)? :smile:

Ugodan dan želi ti

0
  • PredragGacicPredragGacic
    Bas na to mislim,ja nemam to desno da oznacim auto. Nego moram u opcije pa ekran pa tek onda tamo.
    Mate 20 pro upd. Najnoviji
    0

Da li si ažurirao tel. na najnoviju verziju? Uradio factory reset?

Ugodan dan želi ti

0
  • BrankoCibicBrankoCibic
    Od kako je azuriran najnoviji softver i ja sam izgubio opciju auto kad se spusti meni odozgo... Mozda je tako zamisljeno...
    1
  • mackarmackar
    Nemam ni ja tu opciju auto
    0
Prijavite se ili registrujte da biste komentarisali.