Politika kolačića

Ovaj veb sajt koristi kolačiće kako bi pružio bolje iskustvo, dodatke za društvene mreže i za analizu saobraćaja. Saglasni ste sa korišćenjem kolačića ukoliko nastavite da koristite ovaj veb sajt. Pročitaj više o politici kolačića ovde
Potvrdi

Usporeni video

Postovani, treba mi pomoc!
Snimila sam usporeni video, ali kada sam prebacila video na kompjuter, nije bio usporen. Kako to da resim?
Hvala
1

Komentari

• Huawei ForumHuawei Forum
    unete izmene juni 2018.

Ćao Sweetherz05,

Vidim da si novi član foruma, pa pre svega da ti poželim dobrodošlicu na ovaj forum! :-)

Problem ćeš lako rešiti u tri koraka - prati samo slikovito rešenje koje sam pripremio:

Korak 1 - Odaberi galeriju telefona gde ti se nalaze video snimci i tapneš jednom na sličicu snimka koji je snimljen u "Slow motion"-u (usporeni video), trebalo bi pre puštanja da dobiješ prikaz kao na slici ispod. Odaberi na sredini "Play" taster:

Korak 2 - Video snimak je sada krenuo da se reprodukuje na ekranu. Ovo je sada veoma važno - dok se video reprodukuje (dok traje snimak), tapni jednom na snimak i dobićeš prikaz kao na slici ispod. Odaberi tri vertikalne tačkice u gornjem desnom ćošku ekrana:

Korak 3 - Nakon toga dobićeš tri opcije - odaberi "Save slow-mo" fajl:

Ako si sve korake uradila kako treba snimak koji je usporen već bi trebao da se nalazi u galeriji tvog telefona. :-)

Nadam se da sam pomogao, ako imaš neka dodatna pitanja ili komentare slobodno piši!

Ugodan dan želi ti
    Marko i tim Huawei foruma

2
  • sweetherz05sweetherz05
    Hvala na pomoci! Uspela sam 🙂
    1
  • dzoni_belgrade_dzoni_belgrade_

Postovani isti problem imam ali sa p20,nece u story na Ig da okaci slow mo, iako sam sacuvao kao slow mo video.

0
  • Huawei ForumHuawei Forum
    unete izmene juli 2018.

@dzoni_belgrade_ je rekao:
    Postovani isti problem imam ali sa p20,nece u story na Ig da okaci slow mo, iako sam sacuvao kao slow mo video.

Pozdrav i dobro došao na Huawei Forum!

Ovako ćeš rešiti problem, samo prati korake pažljivo jedan po jedan. B)

Korak 1:

U galeriji klikni na slow motion video koji si snimio. Kada video krene da se reprodukuje klikni još jednom (dok traje reprodukcija), videćeš dole klizač koji je ograničen sa dve bele margine (označeno na slici). Pomeranjem tih margina biraš koji deo snimka će biti usporen (mi smo u našem slučaju odabrali ceo snimak - klizači su na kraju - pogledaj naredni korak).

Korak 2:

Pogledaj u gornjem desnu uglu tri uspravne tačkice (takođe dok traje reprodukcija), tapni na njih jednom i dobićeš opciju da snimiš slow motion video.

Korak 3:

Snimiš video preko stavki "Save slow-mo file". Sada je video u galeriji.

Korak 4

Pokreneš Instagram aplikaciju i iz nje nađeš video koji si snimio. Video bi trebao da ima prefix u imenu fajla "SL_MO_..." (pogledaj sliku u "Korak-u 2"), tako ćeš ga razlikovati od snimka koji nisi sačuvao kao usporen. Učitaš iz galerije video u Instagram (ili Inst. Story):

I to je to! Ako si ispratio sve korake kako treba trebalo bi da imaš usporen video na Instagramu! :)

VAŽNO: Nikako nemoj da ideš na "Share" iz Galerije svog telefona. Nego kada si snimio usporen video, izađeš iz galerije, otvoriš Instagram i u njemu učitaš video!

Nadam se da smo ti pomogli! Javi da li je sve ok, a ako imaš još dodatnih pitanja - tu smo!

Ugodan dan želi ti
    Marko i tim Huawei foruma

1