Koristimo cookies zbog unapređenja korisničkog iskustva i funkcionalnosti sajta. Nastavkom pregleda naše web stranice slažete se sa upotrebom kolačića. Saznajte više.

Politika kolačića

Ovaj veb sajt koristi kolačiće kako bi pružio bolje iskustvo, dodatke za društvene mreže i za analizu saobraćaja. Saglasni ste sa korišćenjem kolačića ukoliko nastavite da koristite ovaj veb sajt. Pročitaj više o politici kolačića ovde
Potvrdi

Povezivanje sa automobilom

BobanBoban
Huawei Y6 2018
Pozdrav svima. Imam y6 i nikako ne uspevam da ga povezem preko BT u automobilu. Uvek koristim huawei i nikada ranije nisam imao problem. On se ustvari poveze i reprodukuje snimke ali ne povezuje telefonske razgovore.
Da li postoji neka opcija u podesavanjima sto moram da odradim, jer kada udjem u BT pidesavanja prosto mi ne omogucava da povezem tel razgovore
0

Komentari

• Huawei ForumHuawei Forum
    unete izmene decembar 4

@Boban Pozdrav i dobro došao na Huawei Forum! :smile:

Da li si probao da uradiš "unpair" isključiš BT, a zatim opet "pronađeš" uređaj u kolima?

Takođe nije na odmet da proveriš kompatibilnost svog BT uređaja u automobilu sa Huawei Y6 mobilnim telefonom - to ćeš uraditi na sajtu proizvođača.

I na kraju pogledaj podešavanja prilikom razgovora na telefonu, imaš nekoliko opcija (da ti pušta zvuk preko zvučnika, preko zvučnika u kolima ili na telefonu). Ta opcija se vidi samo dok razgovaraš, na prednjem ekranu je i ako se ne varam ka donjem desnom delu ekrana....

Ugodan dan želi ti
    Marko i tim Huawei Foruma

0
  • BobanBoban
    Sve sam probao. On se prlikom uparivanja poveze ali nakon biranja broja (ne poveze na auto) dolazi do sledeceg:
    Kada odem na opcije BT pise da je povezan bez telefona. U detaljnim podesavanjima imaju opcije za pozive, medije i imenik. Poslednje dve su aktivne ali pozivi nisu i ne dozvoljava mi da ih aktiviram.
    0
  • Huawei ForumHuawei Forum

Pogledaj dozvole za BT na telefonu... Miriše mi nešto na "permissions"...

Ugodan dan želi ti
    Marko i tim Huawei Foruma

0
  • BobanBoban
    Novi update sistema resio sve 😁
    1
Prijavite se ili registrujte da biste komentarisali.