Politika kolačića

Ovaj veb sajt koristi kolačiće kako bi pružio bolje iskustvo, dodatke za društvene mreže i za analizu saobraćaja. Saglasni ste sa korišćenjem kolačića ukoliko nastavite da koristite ovaj veb sajt. Pročitaj više o politici kolačića ovde
Potvrdi

Baterija, wireless punjenje vs. klasicno punjenje

amarzubanamarzuban
Huawei Mate 20 Pro
Ne znam je li do mene ili mi se cini kao da manje screen on time-a izvucem preko wireless punjenja nego preko klasicnog punjenja, i to cak i do sat manje kako mi se cini. Je li moguce to, ili ja umisljam samo? :D
0

Komentari

• Huawei ForumHuawei Forum

Moguće, žica je žica... ;)

0
  • amarzubanamarzuban
    > @Huawei Forum je rekao:
    > Moguće, žica je žica... ;)

Testirao sam bas, i sat vremena definitivno manje SOT-a imam :D
    0
  • lukaluka
    @amarzuban meni nije logično da ima razlike, da li si u testiranju bio na istim lokacijama isto vreme, pre mi je logično da negde možda imaš slabiju mrežu, pa da troši više struje ili da radiš različite stvari sa telefonom ili da on radi nešto u pozadini, mnogo je varijabli tu...?
    0
  • amarzubanamarzuban
    > @luka je rekao:
    > @amarzuban meni nije logično da ima razlike, da li si u testiranju bio na istim lokacijama isto vreme, pre mi je logično da negde možda imaš slabiju mrežu, pa da troši više struje ili da radiš različite stvari sa telefonom ili da on radi nešto u pozadini, mnogo je varijabli tu...?

Isto mjesto, isto odstojanje :D Zatvoren u kasarni i ne mrdam nigdje :D
    0
  • AlexAlex

ne moz to bez kabla :smiley:

2