Politika kolačića

Ovaj veb sajt koristi kolačiće kako bi pružio bolje iskustvo, dodatke za društvene mreže i za analizu saobraćaja. Saglasni ste sa korišćenjem kolačića ukoliko nastavite da koristite ovaj veb sajt. Pročitaj više o politici kolačića ovde
Potvrdi

Otisak prsta na Mate 10 Lite ne radi

savamillsavamill
Huawei Mate 10 lite

Pokusao sam sa svim prstima i telefon mi zapamti shemu ali kad zakljucam i hocu da otkljucam, ne prepoznaje. Dao sam drugim osobama i oni kad stave, momentalno se otkljuca. Nemam velike prste tako da stvarno ne znam sta da radim i u cemu je problem. Na Samsung A6 mi prepoznaje, ali na Mate 10 Lite nikako...

0

Komentari

• AlexAlex

probaj da ocistis citac. Moguce da je malo zamasscjen pa da ne cita kako treba

0
  • savamillsavamill

@Alex je rekao:
    probaj da ocistis citac. Moguce da je malo zamasscjen pa da ne cita kako treba

I prst i citac sam bukvalno glancao. U nekim treenucima u odredjenom polozaju i otkljuca ali ko ce da pamti te polozaje i slicno...

0
  • Huawei ForumHuawei Forum

@savamill Probaj da obrišeš stare otiske prstiju iz telefona. Zatim kreiraj nove. Moguće da prilikom prvog skeniranja nešto nisi uradio kako treba....

1
  • mirchemirche
    @savamill , uradi sve kao sto ti je Marko iz Huawei tima napisao i neces imati nikakvih problema. Ja sam za isti model Mate 10 lite memorisao otisak za obe ruke i nemam niti sam imao neki problem. 🤪
    1