Politika kolačića

Ovaj veb sajt koristi kolačiće kako bi pružio bolje iskustvo, dodatke za društvene mreže i za analizu saobraćaja. Saglasni ste sa korišćenjem kolačića ukoliko nastavite da koristite ovaj veb sajt. Pročitaj više o politici kolačića ovde
Potvrdi

Telefon preko provajdera

Postovani da li su telefoni Huawei, isti kupljeni u radnji sim free ili ako uzmemo preko npr telenor,vip iil mts provajdera? Ima li nekih ogranicenja, obzirom da su kodirani na Sim1 samo za vip. I da li se moze znati kad ce izaci novi update za P20? Hvala unapred i srdacan pozdrav

0

Komentari

• Huawei ForumHuawei Forum

@dzoni_belgrade_ je rekao:
    Postovani da li su telefoni Huawei, isti kupljeni u radnji sim free ili ako uzmemo preko npr telenor,vip iil mts provajdera? Ima li nekih ogranicenja, obzirom da su kodirani na Sim1 samo za vip. I da li se moze znati kad ce izaci novi update za P20? Hvala unapred i srdacan pozdrav

@dzoni_belgrade_ Prodavac će ti reći da li je telefon SIM free ili nije. Kada kupuješ telefon preko nekog od telekomunikacionih operatera u Srbiji, zavisno od operatera i modela, neki primerci nisu SIM free a neki jesu. To određuje sam operater. Jedino ograničenje koje postoje u odnosu na telefon koji je SIM free je da moraš koristiti samo karticu od operatera preko kojeg si kupio telefon.

Koju verziju Android-a trenutno koristiš na telefonu?

0
  • andjicsrdjanandjicsrdjan

Jedan mali (možda nekom korisan) info; Huawei uređaji kupljeni preko operatera Vip Mobile, su svi SIM Free. :smile:

0
  • AlexAlex

@andjicsrdjan je rekao:
    Jedan mali (možda nekom korisan) info; Huawei uređaji kupljeni preko operatera Vip Mobile, su svi SIM Free. :smile:

hej pa kod svih su. Koliko znam svi proizvodjaci su odustali of zakljucavanja telefona. Mislim da neka EU regulative to zabranjuje. U svakom slucaju to je vec neko vreme tako kod svih :smile:

0