Politika kolačića

Ovaj veb sajt koristi kolačiće kako bi pružio bolje iskustvo, dodatke za društvene mreže i za analizu saobraćaja. Saglasni ste sa korišćenjem kolačića ukoliko nastavite da koristite ovaj veb sajt. Pročitaj više o politici kolačića ovde
Potvrdi

Problem sa notifikacijama

Pozdrav koristim huawei mate 10 lite vec nekoliko meseci i nisam imao nikakvih problema sve dok nisam update android na 8.0 i Emui na 8.0. Imam problema sa notifikacijama na zakljucanom ekranu (lock screen-u), kada mi stigne poruka sa odredjene aplikacije nebitno koja instagram, messanger,viber i stignu vise poruka od jednom nemam opciju za brz odgor (quick reply) i opciju za svidja mi se (like), tj. ne mogu da vidim starije poruke nego samo najnoviju. Da li mozete mi reci kako mogu da ukljucim opciju za "quick reply i like" .

Hvala unapred.

0

Komentari

• Huawei ForumHuawei Forum
    unete izmene avgust 2018.

@Ivchalower Pozdrav i dobro došao na Huawei Forum!

Moguće da je problem do najnovije verzije Androida 8... Kada budem imao još neku informaciju javljam.

Naravno uvek možeš probati da Backup-uješ podatke na kompjuter: https://huaweiforum.rs/discussion/24/kako-lako-sacuvati-podatke-sa-huawei-telefona-na-kompjuter#latest uradiš fabrički reset telefona i vidiš da li će se problem opet javiti.

Ako te još nešto interesuje - tu smo!

Ugodan dan želi ti
    Marko i tim Huawei foruma

0
  • IvchalowerIvchalower

Probao sam sa fabrickim resetom ali ostalo je isto. Moguce da je do androida zanima me da li ce da se vrati opcija jer sam citao po forumima da je pocelo i ostale korisnike isto da zeza ta opcija. Hvala inace

1
  • IvchalowerIvchalower

Da li jos uvek ima nekih novosti oko ovog problema?

0
  • Huawei ForumHuawei Forum
    unete izmene avgust 2018.

@Ivchalower Da li si siguran da imaš poslednju verziju software-a? Meni recimo kada stigne poruka preko Viber-a, u padajućem meniju imam opciju da kliknem na "replay" bez otvaranja poruke. tj. imam quick reply opciju...

0
  • IvchalowerIvchalower

Sve sam update i sofware i aplikaciju ali i dalje nemam opciju "replay" tj uopste nema padajuci meni nego samo tekst poruke.

0
  • bakibaki
    Dali negde postoji opcija da se ugasi led lampica za obavestenja mate 10 lite posto nigde u opcijama nema
    0
  • AlexAlex

@baki je rekao:
    Dali negde postoji opcija da se ugasi led lampica za obavestenja mate 10 lite posto nigde u opcijama nema

Mislim da ne mozes bas da ugasis LED ali ako ne zelis da imas notifikacije za neku aplikaciju, iskljuci ih za nju I tada ti nece svetleti ni LED lampica za tu aplikaciju :smile: Sto bi uopste gasio? Zar ti nije lakse da vidis da ekran svetli nego da moras da otkljucavas ekran?

1
  • bakibaki
    Hvala
    0
  • AlexAlex

@baki je rekao:
    Hvala

nema na cemu :smile:

0
  • mirchemirche
    Iskreno ja ne mogu da zamislim da imam telefon a da nema led lampicu 🤪😁
    1
Prijavite se ili registrujte da biste komentarisali.