Politika kolačića

Ovaj veb sajt koristi kolačiće kako bi pružio bolje iskustvo, dodatke za društvene mreže i za analizu saobraćaja. Saglasni ste sa korišćenjem kolačića ukoliko nastavite da koristite ovaj veb sajt. Pročitaj više o politici kolačića ovde
Potvrdi

Problemi sa kamerom

gogi81gogi81
unete izmene juli 2018. Huawei P20 Pro
Da li je moguce da je prednja kamera toliko losa,cak je bolja na P9.Nocu u sobi sa upaljenom sijalicom je veoma losa toliko svetli pozadina da se lice skoro i ne vidi.Sramota za te pare,zadnja kamera isti uslovi sa upaljenim blicom takodje losa.Nadam se da ce se to popraviti updejtom ili ce mi ovo biti poslednji huawei koji sam uzeo 🙂
0

Komentari

• Huawei ForumHuawei Forum
    unete izmene juli 2018.
    @gogi81 Pozdrav i dobro došao na Huawei Forum! :smile:

Pošalji nam screenshotove slika i podešavanja kamere.

Da probaš night mode shot (ako već nisi) ili eksperimentiši sa manuelnim podešavanjima, u uslovima slabog osvetljenja ti svakako treba veća ISO vrednost kao i otvor blende, a ako fotografišeš baš kada su loši uslovi svetla i duža ekspozicija može da pomogne - pod uslovom da fotkaš nešto statično. :wink:

U svakom slučaju napiši šta si uradio, tu smo za sva dodatna pitanja i komentare!

Ugodan dan želi ti
    Marko i tim Huawei foruma :smile:
    0
  • BogarBogar
    @gogi81 prednju nisam probao u mraku,ali ne vidim šta je problem sa zadnjom. U night mode-u je odlična,iznenađujuće odlična.
    2
  • Nince10Nince10
    Imam y6 2018 I kamera mi uzasno koci I aplikacije po nekad Ali kamera uzasno, nekad otvara po pola minuta, nekad se ukoci pa nece no da slika, dok promeni na prednju isto treba mnogo vremena... Jel postoji neko resenja? Hvala
    0
  • Huawei ForumHuawei Forum

@Nince10 je rekao:
    Imam y6 2018 I kamera mi uzasno koci I aplikacije po nekad Ali kamera uzasno, nekad otvara po pola minuta, nekad se ukoci pa nece no da slika, dok promeni na prednju isto treba mnogo vremena... Jel postoji neko resenja? Hvala

@Nince10 Pozdrav i dobro došla na Huawei Forum! :smile:

Ovo je tema posvećena problemima sa kamerom na P20 Pro telefonu, ako imaš Y6 2018 moraš da otvoriš novu temu u podforumu namenjenom tom telefonu. Ubuduće ću ovakve postove brisati, nadam se da me razumeš. Sad ću napraviti izuzetak jer si nova na forumu. :smile:

Tvoj problem može da zavisi od dosta faktora, od instaliranih aplikacija na telefonu do zauzeća memorije. Naravno može da bude i da je neki hardverski problem, u tom slučaju telefon mora na servis (ukoliko je u garanciji).

Za početak uradi Backup telefona: https://huaweiforum.rs/discussion/32/kako-lako-sacuvati-podatke-sa-huawei-telefona-na-cloud#latest) Zatim resetuj na fabrička podešavanja podešavanja kamere (kad uđeš u podešavanja kamere skroz na dnu imaš opciju "restore defaults"). Ako ti i posle toga postoji problem resetuj ceo telefon na fabrička podešavanja (ideš u podešavanja - "settings", pa u system, pa u reset i tu odabereš "Factory data reset").

Ako i posle toga problem bude postojao, moraćeš da se obratiš servisu.

U svakom slučaju javi šta si uradila.

Ukoliko imaš još neka pitanja ili nedoumice tu smo! :smile:

pozdrav

0
  • Spot23Spot23
    Cao,

Jel moze pomoc, ne radi mi 4D predictive focus. Da li znate o cemu je rec?
    0
  • MladenMladen
    @Spot23 Nazalost taj problem ima vecina ljudi, problem je nastao posle nekoliko ranijih software updejta. Nadam se da ce biti popravljeno u EMUI 9 updejtu...
    0