Politika kolačića

Ovaj veb sajt koristi kolačiće kako bi pružio bolje iskustvo, dodatke za društvene mreže i za analizu saobraćaja. Saglasni ste sa korišćenjem kolačića ukoliko nastavite da koristite ovaj veb sajt. Pročitaj više o politici kolačića ovde
Potvrdi

Promena font-a posle update-a

JecaaaJecaaa
unete izmene juli 2018. Huawei P10 lite
Pozdrav. Dobila sam oreo update i od tad mi je drugaciji font na telefonu, kako da ga promenim nema nigde te opcije?
0

Komentari

• Huawei ForumHuawei Forum
    @Jecaaa Pozdravi i dobro došla na Huawei Forum!

Misliš na veličinu fonta ili vrstu fonta? Pogledaj u settings - > display koja su ti podešavanja teksta a bilo bi dobro da nam pošalješ screenshot problema.
    0
  • JecaaaJecaaa
    Mislim na vrstu fonta. Nije isti style font kao kad sam kupila telefon. Od azuriranja na oreo se promenio
    0
    > @Jecaaa je rekao:
    > Mislim na vrstu fonta. Nije isti style font kao kad sam kupila telefon. Od azuriranja na oreo se promenio

Posalji nam koju verziju software-a koristis (build number), ides u podesavanja, pa u sistem, pa "about phone" ("o telefonu"). I obavezno posalji print screen (screenshoot) gde ti se vide fontovi u telefonu.
    0
  • JecaaaJecaaa
    Build number je waslx1-c432. A screenshoot ne mogu da posaljem trazi mi url slike e sad ne znam kako to da uradim
    0
  • JecaaaJecaaa
    Resila sam problem samo sam deinstalirala azuriranja za themes aplikaciju i pojavila mi se opcija za promenu stila fonta. Hvala u svakom slucaju
    0
    > @Jecaaa je rekao:
    > Resila sam problem samo sam deinstalirala azuriranja za themes aplikaciju i pojavila mi se opcija za promenu stila fonta. Hvala u svakom slucaju

Odlično, bitno je da je problem rešen! :smile: Teme inače mogu da promene fontove.

Ukoliko imaš još neko pitanje tu smo!

Ugodan dan želi ti
    Marko i tim Huawei foruma!
    0