Koristimo cookies zbog unapređenja korisničkog iskustva i funkcionalnosti sajta. Nastavkom pregleda naše web stranice slažete se sa upotrebom kolačića. Saznajte više.

Žuta mrlja na displej-u

vojkanvojkan
unete izmene avgust 7 Huawei P20 lite

Pozdrav! Kupio sam telefon u VIP/u, huawei p20 lite, star je nepuna tri meseca. Pojavila se zuta mrlja na desnoj strani pored ivice ekrana, pa me interesuje, da li da trazim putem reklamacije nov telefon. Naime problem je nastao, usled pregrevanja neke komponente na ploci telefona (moja pretpostavka), pa je tako u tom delu pozuteo UV lepak, jer isti moze da pozuti kada se izlozi veoma visokoj temperaturi. Telefon koristim standardno, tako da pretpostavljam da je problem sa plocom. Hvala unapred!

0

Komentari

• Huawei ForumHuawei Forum
    @vojkan Pozdrav i dobro došao na Huawei Forum! :smile:

Moj ti je savet da telefon odneseš u ovlašćeni servis, ako oni utvrde da nešto nije u redu, u zavisnosti od kvara, zameniće ti pokvaren deo ili ti dati potvrdu za menjanje telefona. Za sada je rano pričati o bilo čemu dok se ne utvrdi tačan uzrok i vrsta kvara, može da bude lepak za ekran ili neko pregrevanje, ali svakako ništa ne pretpostavljaj sam već odnesi u servis što pre.

Javi šta si uradio!

Ukoliko imaš još neka pitanja i sugestije tu smo!

Ugodan dan želi ti
    Marko i tim Huawei foruma! :smile:
    0
  • vojkanvojkan

Pozdrav! Danas sam odneo telefon u VIP poslovnicu u Nisu na reklamaciju, cekam dalji razvoj situacije, receno mi je da je rok 45 dana, a u ugovoru pise 30 dana, neznam ko je ovde lud, nema veze verovatno mi potrosaci i kupci, a da dobio sam zamenski, neko djubre, koje trenutno kosta 5000 dinara, za ovaj koji sam dao na reklamaciju koji kosta samo 50000 dinara, hahahhaahah

0
  • AE3ZYAE3ZY

@vojkan ne brini, fin smo mi narod, neces bit zakinut, u najgorem slucaju ti moze taj zamjenski ostat :D

1
  • MilanProjaMilanProja
    Poštovani,

Imam isti problem na dva vaša uređaja. Prvo mi se pojavila žuta mrlja na ekranu Huawei p9 (2017) Pre mesec dana sam kupio Huawei P20 lite i žuta mrlja je počela da se pojavljuje (prvo jedva primetno, a onda sve više). Generalno sam zadovoljan vašim uređajima, ali sam primoran da pređem kod drugog proizvođača. (ne želim da mi novi uređaji više budu na servisu nego kod mene)
    0
  • mtranzicijamtranzicija
    Ja sam imao taj problem sa Huawei P20lite (pre toga sa Honor 8 lite). Kod Honora je zamenjen displej, jer sam tražio popravku. Dok sam kod P20 lite tražio zamenu jer je bio star manje od 6 meseci, ali nije odobrena. U nastavku je odgovor servisa. Izvinjavam se na dužem postu.
    Vas zahtev nije prihvacen,nedostatak otklonjen popravkom. Prilikom pregleda i testiranja aparata navedena neznatna nesaobraznost uocena. Prema instrukcijama proizvodjaca zamenjen touch panel. Napomena: Ovakav problem je kozmeticke prirode, odnosno ne predstavlja problem sa funkcionalnoscu, stoga uredjaj ne ispunjava kriterijum za zamenu vec za popravku.
    0
Prijavite se ili registrujte da biste komentarisali.