Politika kolačića

Ovaj veb sajt koristi kolačiće kako bi pružio bolje iskustvo, dodatke za društvene mreže i za analizu saobraćaja. Saglasni ste sa korišćenjem kolačića ukoliko nastavite da koristite ovaj veb sajt. Pročitaj više o politici kolačića ovde
Potvrdi

Ogrebotine na ekranu i garancija

gogi81gogi81
unete izmene avgust 2018. Huawei P20 Pro
Postovani uzeo sam u vipu,huawei P20 pro i registrovao sam ga za zastitu ekrana od 3 meseca.Na poslu radim gde ima celicnih opiljaka.Dok mi je bio u dzepu displej ekrana se izgrebao,ima bas onako ogrebotina koja bode u oci,pa me zanima jel podlezu i ogrebotine menjanju ekrana?Hvala
0

Komentari

• Huawei ForumHuawei Forum
    unete izmene avgust 2018.

@gogi81 Ne podležu ogrebotine, samo polomljen ekran.

Mislim da postoje razna sredstva da se kupe za "poliranje" ekrana, pogledaj malo po Internetu. Viđao sam ljude sa ogrebotinama na ekranu koje su to "ispeglali", izguglaj samo malo.... :smile: Možda se i neki korisnik koji je imao slična iskustva javi sa rešenjem... :wink:

Inače ako ti je na poslu telefon izložen nekim ekstremnijim uslovima, razmisli da kupiš neku bolju masku i da ga zaštitiš, iako je to telefon pravljen po IP67 standardu nije na odmet da ga "obezbediš" od neželjenih posledica (spoljnih uticaja)...

Ugodan dan želi ti
    Marko i tim Huawei foruma! :smiley:

0
  • gogi81gogi81
    Podlezu i ogrebotine,ekran je uspesno zamenjen novim 😊
    1
    unete izmene avgust 2018.
    > @gogi81 je rekao:
    > Podlezu i ogrebotine,ekran je uspesno zamenjen novim 😊

Super, drago nam je što si rešio problem! :smile:

Svakako servis procenjuje oštećenja i da li podležu garanciji, ne znam kolike su ti bile razmere i obim tih "ogrebotina", bilo bi dobro da si slikao i postavio kako bi i ostali članovi foruma videli. Možda nekome još pomogne u odluci da iskoristi promociju zamene ekrana u prva tri meseca.

Ugodan dan želi ti
    Marko i tim Huawei foruma! :smiley:
    0
  • gogi81gogi81
    Svako ko ima problem neka se javi ljudima iz Promobi servisa,neka im pisu na fb,ja sam sve sa njima dogovorio 🙂
    1
  • roperope
    Kupio sam p20 pro,da li znate da li je na njemu folija od kaljenog stakla ili je od malo jace plastike
    0
    unete izmene septembar 2018.
    @rope Zdravo i dobro došao na Huawei forum! :smile:

Misliš na foliju koja se nalazi već na ekranu? Staklo je primenjeno na samom kućištu telefona.... Folije obično nisu od stakla... :wink:
    0